Sibel Köse Frankie'de sahne alıyor...

Jazz’ın büyülü sesi Sibel Köse Quintet, kaliteli müzik ve iyi yemeğin doğru adresi Frankie İstanbul Sahnesi'nde...

05 Haziran 2017 10:25
Sibel Köse Frankie'de sahne alıyor...
İyi müziği, lezzetli yemekler ile birleştiren, İstanbul’un en seçkin mekanlarından Frankie İstanbul, Türkiye’nin önemli azz vokalistlerinden Sibel Köse Quintet’i 06 Haziran Salı akşamı saat 22.00’de sahnesinde ağırlıyor.

Jazz müziğine kaptırdığı gönlünü uzun zamandır yaptığı çalışmalar, çalıştığı müzisyenler, yer aldığı projeler, katıldığı festivaller, kaydedilen albümler ve düzenlemekte olduğu atölyelerde sergileyen Sibel Köse Quintet kendi adıyla anılan Jazz beşlisiyle müzikseverlerle Frankie İstanbul'da buluşuyor.

Tenor saksafonda Engin Recepoğulları, piyanoda Kürşad Deniz, kontrbasta Kağan Yıldız ve davulda Ferit Odman’dan oluşan beşli birliktelikleriyle uyum ve farklılıklarıyla bütüne renk katacaklar. Kıymetli müzisyenler, caz standartlarının yanında farklı coğrafya, kültür ve dönemlere uzanan geniş bir repertuvarı yorumlayacak.

Sibel Köse Quintet performans geccesinde misafirler yalnız 21.Yüzyılın müziği Jazz müziği ile değil aynı zamanda Frankie İstanbul’un yeni yaz menüsü ile özel lezzetlerin de deneyimlerini yaşayacaklar.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz