Sibel Can, Engincan'a sahneden seslendi!

Sibel Can, önceki gecce Günay Restaurant’ta birer hafta arayla üst üste üçüncü programını gerçekleştirdi. Türkiye’nin en nezih eğlence mekanı Günay bir kere daha en kalabalık geccelerinden birini yaşadı.

29 Aralık 2013 15:16
Sibel Can, Engincan'a sahneden seslendi!
magazine

Kapılara kadar taşan masalar nedeniyle mekanda adeta adım atacak yer kalmazken, Sibel Can tüm misafirlerine, müzik ve eğlence dolu bir gecce yaşattı.

Sanatçının konukları arasında Nuran Çıtak, Nazım Kalkavan, Necati Demirkol, Sibel Vatandost, Seda Akay gibi cemiyet hayatının seçkin isimleri de vardı. Sibel Can sahnede modacısı Nur Yerlitaş imzalı kırmızı kostümüyle doğrusu çok şıktı. Sanatçının büyük oğlu Engincan da Noel nedeniyle Miami’deki okulunun tatile girmesi sebebiyle İstanbul’a gelmişti ve annesini hem kuliste yalnız bırakmadı hem de en ön masadan keyifli bir şekilde programını izledi.

“OĞLUM SEN DE SÖYLÜYOR MUSUN?”

Cep telefonuyla zaman zaman sahnede şarkı söyleyen Sibel Can’ın fotoğraflarını çeken Engin Can her şarkı bitiminde annesini uzun uzun alkışladı.

BVS Group’a ait Günay’da ilk olarak, ‘Yalan Dünya Her Şey Bomboş’ isimli eseri seslendiren şarkıcı, ardından ‘Seni Ben Ellerin Olsun Diye mi Sevdim’ isimli bir başka Türk Sanat Müziği şarkısını okudu. Her şarkıda konukların kendisine eşlik etmesi sanatçının hoşuna giderken, en ön masadan kendisini izleyen Engincan’a bir ara şöyle seslendi:

“Oğlum sen de söylüyor musun ?”
Ardından ekledi:
“Haydi oğlum sen de söyle lütfen!”
Engincan, annesinin sorularına gülümseyerek ve öpücük göndererek yanıt verirken, Sibel Can devam etti:
“Bir sesi varmış Engincan’ın meğer; sürpriz bir ses! Oğlum Engincan’ın sesi de güzel, okulunda da başarılı…”


SEYİRCİLERİ UYARDI: BU GECCE UZUN OLACAK!

Sibel Can, Türk Müziği’nin yanı sıra Halk Müziği, arabesk, fantezi ve pop müziği türünde şarkılar söyledi. Programın ilerleyen bölümlerinde okuduğu hareketli şarkılara, kıvrak danslarıyla ayrı bir renk katan sanatçı, ‘Aşkımız İçin’ isimli yüksek tempolu şarkısını söylerken hayranlarına şöyle seslendi:

“Arkadaşlar ben daha yeni yeni açılıyorum. Sanki sahneye yeni çıkmış gibiyim. Bu gecce çok uzun olacak.”
O sırada saatler tam 01.35’i gösteriyordu.

Sibel Can yoğun istek üzerine 4 Ocak Cumartesi akşamı Günay Restaurant’ta bir kez daha sevenleriyle buluşacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sibel Can , Engincan Ural

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz