Sharam Jey, 15 Şubat'’ta Propaganda'da!

Prodüktör ve DJ olan Sharam Jey, 15 Şubat Cuma geccesi saat 23.00’te İstanbul gecce hayatının en renkli ve farklı eğlence adreslerinden Asmalımescit’teki Propaganda’nın kabinini ele geçiriyor!

14 Şubat 2013 13:08
Sharam Jey, 15 Şubat'’ta Propaganda'da!
Prodüktör, DJ, plak şirketi sahibi; kısacası on parmağında on marifet saklayan Sharam Jey, Propaganda’da müzik severlerle buluşuyor. Kökenleri soul müziğe dayanan, bir zamanlar bir rock grubunun vokalistliğini üstlenen ve on yılı aşkın bir süredir DJ'lik yapan Sharam Jey, kelimenin tam anlamıyla bir remix dehası olarak adından söz ettiriyor.

Busta Rhymes'dan Justin Timberlake'e kadar birçok önemli ismin parçalarına remix yapan Sharam Jey, elektronik müziğin kategorize edilmemesi gerektiği iddiasının doğruluğunu her çalışmasıyla yeni baştan ispatlıyor. Almanya Köln menşeli DJ, dans pistini her daim kalabalık tutmak konusunda gerçek bir usta olarak karşımıza çıkıyor.

Çarşamba ve Perşembe akşamları canlı müzik, Cuma-Cumartesi akşamları ise ülkemizin tanınmış DJ’lerinin ve alternatif müzik gruplarının performans sergilendiği Propaganda, ziyaretçilerine rafine bir müzik anlayışı sunuyor. Her ay yurt dışından gelen iddialı DJ performanslarının da gerçekleşmeye devam ettiği Propaganda, iyi müzik ve çarpıcı tatları bir araya getiriyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Propoganda , Asmalımescit , Sharam Jey

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz