Shangri-la Bosphorus'dan ıstakoz brunchı!

İstanbul’da sonbaharda çıkar en güzel balıklar ve eylülün gelmesine en çok sevinenler de deniz ürünü sevenlerdir. Shangri-La Bosphorus, Istanbul, klasik Pazar brunch’larına yeni ve lüks bir soluk getiriyor ve deniz ürünü fanatikleri için mevsimin hasattan masaya en taze ürünlerini barındıran brunch menüsünü ıstakozla süslüyor.

03 Ekim 2014 12:32
Shangri-la Bosphorus'dan ıstakoz brunchı!
14 Eylül 2014’den itibaren her Pazar “yiyebildiğiniz kadar ıstakoz” keyfi, limitsiz yerli içeceklerle birlikte Shangri-La Bosphorus'ta sizlerle..

Müthiş bir boğaz manzarasına sahip Shangri-La Bosphorus, sevilen İtalya’dan sofistike Fransa’ya hatta Antik Asya’ya kadar uzanan dünya mutfaklarından örneklerle bezenen ve taptaze Akdeniz ürünleriyle süslenen ‘pazar brunch’larını, sezonun gözde lezzetleriyle birlikte Güneybatı Nova Scotia Yarımadası'nda bulunan Cape Sable Adası’ndan getirttiği Canadian ıstakozlarıyla taçlandırıyor.


Birbirinden farklı yöntemlerle pişirilen ıstakoz çeşitlerinin tadılabileceği açık büfede, ıstakozun ızgarasından haşlanmışına kadar her türlü lezzetine doyacaksınız. ‘Istakozla pişirilen deniz ürünlü pirinç eriştesinden, Istakozlu Asya usulü sebzeli pilava, Safranlı Akdeniz ıstakoz çorbasından, Enginarlı ıstakoz salatasına kadar geniş bir yelpazede sınırsız olarak sergilenecek olan Kanadalı güzeller, brunch büfesinin hem imzası olacak hem de gurme bir deneyim sağlayacak.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un Fransız başaşçısı Cyril Arrouard, “Yiyebildiğiniz kadar ıstakoz brunch”ının deniz ürünü fanatikleri için tam bir lezzet şöleni olduğunu vadediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Otel , Brunch , Shangri-La Bosphorus

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz