Shangri-La Bosphorus'a özel davet!

Shangri-La Bosphorus, Istanbul; gastronomi dalında UNESCO’nun “Yaratıcı Şehirler Ağı”na dahil edilmeye hak kazanan Gaziantep’in dünyaca ünlü mutfağını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in de ev sahipliğini yaptığı festivalde davetlilere tanıttı.

28 Eylül 2016 10:53
Shangri-La Bosphorus'a özel davet!
Yaklaşık 500 farklı yemek türünü içinde barındıran eşsiz lezzetlerin sunulduğu Gaziantep Mutfağı, Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un ödüllü Executive Şefi Olivier Pistre’nin Fransız dokunuşları ve Gaziantep’in deneyimli şefleri Dt. M. Ragıp Güzelbey ve Doğa Çitçi’nin hazırladığı özel menü ile Gaziantep Yemek Festivali, IST TOO’da misafirlerin beğenisine sunuldu.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul ve Fatma Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleşen Gaziantep Yemek Festivali’ne Pınar Altuğ Atacan - Yağmur Atacan, Deniz Akkaya, Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Tolga, gibi isimlerin yanı sıra cemiyet hayatından Arzu Kunt - Mehmet Kunt, Demet Sabancı Çetindoğan gibi isimler de büyük ilgi gösterdi.

Kebap çeşitlerinden, baklava ve çorbalara pek çok yöresel lezzetin sunulduğu etkinlikte, Antep usulü şerbet ve melengiç kahvesi misafirler tarafından en çok ilgi gören lezzetlerden oldu. Şeflerin hünerli elleri ve uluslararası vizyonlarıyla hazırlanan Gaziantep yemekleri, Dünya ve Anadolu mutfak kültürü dergisi La Cucina Italiana’nın destekleri ile Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da iki hafta boyunca keyifli etkinlikler ve lezzetli sunumlarla gerçekleşecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Shangri-La Bosphorus

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz