Shake Shack'in yeni lezzet durağı; Beyoğlu/Tünel

Shake Shack İstinyePark’tan sonra, sığmadı caddelere taştı ve yeni evi Beyoğlu / Tünel’de kapılarını açtı.

24 Eylül 2013 10:25
Shake Shack'in yeni lezzet durağı; Beyoğlu/Tünel
Danny Meyer’a ait New York’lu ünlü hamburgerci Shake Shack’in ikinci mağazası, Beyoğlu’nda Tünel meydanında, Şişhane metro çıkışının hemen yanında yerini aldı. Shake Shack, mimarisi, kültürel çekiciliği ve alışveriş mekanlarıyla İstanbul’un gözbebeği Beyoğlu’nun en ilgi çekici yemek ve buluşma noktalarından biri haline geleceği şimdiden belli.


Doğuş Çabakçor'un Dj performansını üstelendiği açılışta her şey mükemmeldi. Gerek Shake Shack'in insanın içini kıpırdatan atmosferi gerek leziz hamburgeri olsun her şey bir biriyle mükemmel bir bütünlük içerisindeydi. Bir de Shake Shack'in insanın iştahı kabartan çeşit çeşit hamburgeri vardı ki sormayın gitsin. ne kadar karnınızın doğduğunu hisettiğinizde önünüzden geçen ve muhteşem görünen hamburgerlerden bir parça almamak için kendinizi zor tutuyorsunuz. Hamburgerlerin bir numaralı dostu patateslerde en az hamburgerler kadar lezzetliydi.


Shake Shack İstinyepark'tan sonra Tünel'de de hamburgerler sevenlere harika zaman geçirtmek için hazır ve nazır! Yolunuz Tünel'e düşmüş ve karnınız açıkmışsa mutlaka Shake Shack'te bir mola verin ve leziz hamburgerin keyfine varın!


Shake Shack’in Tünel'deki misafirlerine sunduğu şeyler sadece klasik lezzetleri değil! Shake Shack boş durmamış ve yeni lokasyonu için fantastik menülerde hazırlamış! Sadece Tünel restoranında satılacak “Tramvay Ziyafeti” ve “Tüneldeki Fıstık” adı verilen concrete’ ler şimdiden alışkanlık yapacak cinsten. Tramvay Ziyafeti’nin içinde vanilyalı custard, özel baklava, muz ve tarçın karamel sos yer alırken, Tüneldeki Fıstık’ta ise çikolatalı custard, taze fıstık parçaları, marshmallow sos ve kurabiye parçaları yer alıyor!


Kısacası ister Shake Shack'in klasikleşmiş hamburgerleriyle keyif yapın ister Tünel'e özel hazırlanmış seçeneklerle! Hepsinin de tadı damağınızda kalacak ve kısa sürede sizi kendisine aşık edecek benden söylemesi!

Shake Shack'i bilmeyenler için:


Modern tarzda “yol üstü hamburgercisi” olarak tanımlanabilecek Shake Shack; %100 Angus doğal ve yerli dana etinden yapılan leziz hamburgerlerinin yanı sıra, hot dog , custard ve daha birçok çeşidiyle tanınıyor. Taze ve sade, kaliteli yiyecek seçenekleri de sunan eğlenceli ve canlı Shake Shack restoranları, aynı zamanda tercih edilen buluşma noktaları arasında yer alıyor.

Shake Shack kullanılan malzemelerden, çalışanlar için uygulanan politikalara, çevre duyarlığından, tasarım ve topluma yatırıma kadar misyonunu her zaman yaptığı işi en iyi şekilde yapmak üzerine kuruyor.


Shake Shack, aralarında Union Square Cafe, Gramercy Tavern, The Modern gibi New York’un ünlü restoranlarının da yer aldığı Danny Meyer’a ait Union Square Hospitality Group’un (USHG) bir parçası. New York’taki Madison Square Park’ta 2004 yılında açılan ilk Shake Shack’ten bu yana şehrin birçok noktasında ve ayrıca Florida’da Miami ve Coral Gables, Washington, DC, Connecticut’ta Westport ve New Haven, Pennsylvania’da Philadelphia ile Dubai ve Kuwait City olmak üzere iki uluslararası adreste de Shake Shack’ler açıldı
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Shake Shack

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz