Shake Shack'in yeni lezzet durağı; Beyoğlu/Tünel

Shake Shack İstinyePark’tan sonra, sığmadı caddelere taştı ve yeni evi Beyoğlu / Tünel’de kapılarını açtı.

21 Ağustos 2013 09:28
Shake Shack'in yeni lezzet durağı; Beyoğlu/Tünel
Kısa zamanda Türk tüketicilerin beğenisini kazanan Shake Shack, iddialı menüsüyle 14 Ağustos’tan bu yana ziyaretçileri ile buluşuyor.

Danny Meyer’a ait New York’lu ünlü hamburgerci Shake Shack’in ikinci mağazası, Beyoğlu’nda Tünel meydanında, Şişhane metro çıkışının hemen yanında yerini aldı.


Shake Shack, mimarisi, kültürel çekiciliği ve alışveriş mekanlarıyla İstanbul’un gözbebeği Beyoğlu’nun en ilgi çekici yemek ve buluşma noktalarından biri haline gelecek.


Shake Shack’in klasik lezzetlerinin yer alacağı menüde Tünel’e özgü seçenekler de sunulacak. Sadece Tünel restoranında satılacak “Tramvay Ziyafeti” ve “Tüneldeki Fıstık” adı verilen concrete’ ler alışkanlık yapacak. Tramvay Ziyafeti’nin içinde vanilyalı custard, özel baklava, muz ve tarçın karamel sos yer alırken, Tüneldeki Fıstık’ta ise çikolatalı custard, taze fıstık parçaları, marshmallow sos ve kurabiye parçaları yer alıyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Shake Shack

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz