New York'lu burgerci Avrupa'da ilk şubesini İstanbul'da açtı!

Danny Meyer’a ait ünlü hamburgerci Shake Shack İstanbul’daki ilk restoranını İstinyePark’ta açtı.

29 Mayıs 2013 14:24
New York'lu burgerci Avrupa'da ilk şubesini İstanbul'da açtı!
Shake Shack New York’dan sonra İstanbul’da İstinyePark’ta kapılarını açtı. Açılışa Shake Shack’ın bağlı bulunduğu Union Square Hospitality Group CEO ‘su Danny Meyer, Shake Shack Dünya Genel Müdürü Randy Garutti dışında, zinciri Türkiye ye getiren Shaya Mağazacılık A.Ş. nin kurucuları ve üst düzey yöneticileri de katıldı.

2004 yılında New York’taki Madison Square Park’ta doğan Shake Shack, eleştirmenlerin övgüyle tavsiye ettiği, modern tarzda bir yol üstü hamburgercisi olarak biliniyor.

%100 Angus dana etinden yapılan leziz hamburgerlerinin yanı sıra, lezzetli hot dog ve Custard’ları ile de Shake Shack İstanbulluların da kısa zamanda vazgeçilmezi olacak. En çok tercih edilen eğlenceli buluşma noktaları arasında yer alan Shake Shack restoranları, lezzetlerinden vazgeçemeyen bir hayran kitlesine sahip.

Shake Shack’in İstanbul restoranında geri dönüşümlü ve sürdürülebilir malzemelerin yanı sıra enerji tasarrufu sağlayan mutfak ekipmanları ve mekanın tamamında aynı şekilde enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma armatürleri kullanıldı.

Tüm klasik Shake Shack yiyeceklerinin yer alacağı mönüde sadece İstanbul’a özgü seçenekler de sunulacak.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Shake Shack

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz