Sezen Aksu Şamdan'a yalısını açtı!

Etiler'de bulunan Şamdan adlı gecce kulübü geçtiğimiz hafta kapatılmıştı. Sezen Aksu kapatılan Şamdan için büyük bir jest yaptı. Aksu, “Mekanı benim yalımda açın, para istemem” dedi.

08 Şubat 2017 12:58
Sezen Aksu Şamdan'a yalısını açtı!
Etiler'de bulunan Şamdan için geçen hafta tahliye kararı çıkarılmıştı. İstanbul gecce hayatının 41 yıllık sembol mekanlarından Etiler Şamdan için çok önemli bir teklif sunan Sezen Aksu, ünlü mekanla ilgili büyük bir hamle yaptı. Şamdan'ın kapatılmasının ardından kalbi duran ve kalp pili devreye girmeyince hastaneye kaldırılan işletmeci Mehmet Tuna’ya, Sezen Aksu’dan müjdeli haber geldi.

Ünlü işletmecinin eski eşi Şehnaz Tuna’yı arayan Aksu, Şamdan’ı Kanlıca’daki yalısına taşıyabileceklerini söyledi. Tuna, şöyle dedi: “Sezen Aksu, ‘Ona mekan mı yok, gelsin yalıyı Şamdan yapsın, yeter ki iyi olsun. 5 kuruş para istemiyorum’ dedi. Zaten Sezen Hanım, Mehmet hastaneye yattığından beri her gün arıyor.”
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: şamdan , sezen aksu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz