Şevval Sam ve Gökhan Tepe'den unutulmaz gecce!

Önceki gecce BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta Şevval Sam ve Gökhan Tepe sahne aldı.

30 Kasım 2015 11:14
Şevval Sam ve Gökhan Tepe'den unutulmaz gecce!
İlk olarak Günay sahnesine Gökhan Tepe çıktı. "İlk defa sahne aldığım Günay sahnesinde olmak heyecan verici, bu gecce sizler için muhteşem bir repertuar hazırladık, umarım keyif alırsınız’’ diyerek programına sevilen şarkısı "Kader" ile başlayan ünlü sanatçı ilerleyen saatlerde "Demli Şarkılar" olarak adlandırdığı programının ikinci bölümünde Beyaz, Araftayım, gibi şarkıları seslendirdi.

Salonda bulunan konuklar arasında olan annesi Sema Tepe’ye sarılarak "Annem" şarkısını seslendirmesi konuklara duygusal anlar yaşattı.

Gökhan Tepe’den sonra Günay sahnesine çıkan Şevval Sam "Çocukluğumun geçtiği bu mekanda 20 sene sonra solist olarak sahne almak inanılmaz! Çok heyecanlıyım.." diyerek programına başladı. Günay sahnesi için özel hazırladığı repertuarında Türk Sanat Müziği, Arabesk ve Yöresel Türkülere yer veren Şevval Sam ilk kez çıktığı Günay sahnesinde büyük beğeni topladı.

Şevval Sam ve Gökhan Tepe’yi Günay sahnesinde dinlemeye gelen ünlü simalar arasında Sivas Spor teknik direktörü Abdullah Avcı, Hüseyin Pekmezci, Hüseyin Erkul gibi isimler vardı.

Yoğun istek üzerine, Şevval Sam ve Gökhan Tepe 25 Ocak Cumartesi yeniden Günay sahnesinde olacaklar.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gökhan Tepe , Şevval Sam

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz