Şevval Sam ve Gökhan Tepe Günay sahnesinde!

Önceki gecce BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta Şevval Sam ve Gökhan Tepe ile unutulmaz bir müzik şöleni yaşandı.

07 Mart 2016 10:21
Şevval Sam ve Gökhan Tepe Günay sahnesinde!
İlk olarak sahneye çıkan Gökhan Tepe, geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendirirken programının ikinci bölümünde ise ‘’ Demli Şarkılar’’ adını verdiği özel bir repertuar ile sevenlerine duygusal dakikalar yaşattı.


Konuklar arasında bulunan Ayhan Aşan’ı sahneye davet eden Tepe , "İlk bestelediğim şarkı olan"Git,Git"i Ayhan bey okumuştu, hayatımda unutulmaz bir yeri var..’’ diyerek mikrofonu Aşan’a bıraktı.


Günay sahnesinde "İsyan" isimli şarkıyı seslendiren Aşan, "Türkiye’nin Gökhan Tepe gibi bestecilere ihtiyacı var.. Muazzam bir yetenek" dedi.


Gökhan Tepe sonrasında sahneye Şevval Sam çıktı. Programına Türk Sanat Müziği eserler ile başlayan ünlü şarkıcı, ilerleyen dakikalarda İbrahim Tatlıses’ten, Orhan Gencebay’a, Müslüm Gürses’ten Ahmet Kaya’ya gibi unutulmaz isimlerin şarkılarını seslendirdi.

Programının ikinci bölümüne Karadeniz şarkıları ile başlayan Sam, Horon ekibi ve sonrasında ki Roman dans ekibi ile konuklara renkli bir gecce yaşattı.


Şevval Sam’ı Günay sahnesinde dinlemeye gelenler arasında oğlu Tarık Emin Tekin’de vardı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Şevval Sam , Gökhan Tepe , Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz