Yeni hediye trendi; Polonez Gift Card!

Grill Polonez'den sevdiklerini müthiş bir hediyeyle sevindirmek isteyenlere özel Polonez Gift Card...

25 Şubat 2020 09:58
Yeni hediye trendi; Polonez Gift Card!
Vadistanbul AVM ve Palladium Tower'ın favori et restoranı Grill Polonez, sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için müthiş bir fikir geliştirdi; Polonez Gift Card. Özellikle hediye dendi mi kafası karışanlar, ne alsam diye düşünüp içinden çıkamayanlar için ideal bir çözüm olan Polonez Gift Card, şimdiden favori hediyeler arasında yerini aldı bile!

Polonez Gift Card, Grill Polonez müşterilerinin sevdiklerine hediye etmesi amacıyla tasarlanmış, nakit para olarak hediye vermenin daha şık ve zarif bir yoludur. Polonez Gift Card sayesinde artık sevdiklerinize verecek lezzetli mi lezzetli bir hediyeniz var; ne demişler kalbe giden yol mideden geçer!

İnsanlar kendilerine verilen hediyeyi çoğu zaman değiştirmek veya iade etmekle uğraşırlar. Sevdikleriniz, Polonez Gift Card sayesinde hediyeyi değiştirme veya iade etmek ile uğraşmak zorunda kalmayacak, diledikleri zaman, diledikleri yemeği tercih edebilecekler. Mağazalara gidip vakit kaybetmek ve hediye seçmek için vakit harcamak yerine Grill Polonez şubelerinin size sunduğu konfor, keyifli bir ortam ve leziz yemekler ile birlikte Polonez Gift Card’ın tadını çıkarın!

Yeni hediye trendlerinden Polonez Gift Card’ı Grill Polonez Ve Brasserie Polonez şubelerinden temin edebilirsiniz.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Grill Polonez , Polonez Gift Card

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz