Sess Ankara 1. yılını kutladı

İstanbul’daki başarısının ardından aynı kalite, servis ve müziği ile Ankara’da da hizmete giren Sess geçtiğimiz hafta birinci yaşını kutladı.

15 Aralık 2014 09:16
Sess Ankara 1. yılını kutladı
18 yıllık başarılı işletmeci Serhat Çelik yönetiminde profesyonel ekibi ile Ankara’nın en iyi popüler kulübü Sess; çok hızlı mekan eskiten Ankara’da kalıcı olmak ve uzun yıllar liderliği kimseye kaptırmamak niyetinde.

Ayrıca İstanbul dışında Ankara, İzmir, Bursa, Çeşme, Uludağ, Bodrum ve Mersin’de bulunan Sess yakında Kıbrıs’ta da kapılarını açacak. Türkiye’de adından sıkça söz edilen bir club olarak, bir fenomen haline gelmeyi başaran Sess; her gittiği şehirde birinciliği kimseye kaptırmıyor.


Son iki yıldır Yeme-İçme sektörünün en'lerini belirleyen ve sektörün nabzını tutan Gecce.com‘un düzenlediği Mekan Oscarları Ödül Töreni'nde en iyi Club ödülüne layık görülen Sess, konsepti ve kalitesi ile uzun soluklu eğlencelerin yegane adresi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sess , Ankara

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz