Serin eğlence her pazar Nobu'da

Dünya üzerinde yaklaşık 30 lokasyonda şubesi bulunan Nobu, Japon Mutfağı'nın benzersiz örneklerini sunmaya devam ederken, aynı zamanda eğlenceyi de ayağınıza getiriyor.

15 Ağustos 2014 13:43
Serin eğlence her pazar Nobu'da
Nobu, New York, Londra, Milano, Monte CarloMoskova, Tokyo, Hong Kong, Beijing, Melbourne, Perth, Miami, Malibu, San Diego, Las Vegas, Mexico City, Bahamas, Cape Town, Dubai gibi dünya merkezlerinin ardından Türkiye’deki ilk şubesini Palmarina Bodrum’da açmıştı. Kısa sürede çok sevilen bu ikonik restaurant benzersiz mutfağının yanı sıra düzenlediği partilerle de adınan sıkça söz ettiriyor.Nobu şimdi de her pazar Mert Yenidünya'nın canlı Dj performansıyla coşacağınız havuz partileri ile karşınızda. Akşamüstü 4 ile akşam 7 arası, Nobu'nun enfes mutfağı ile karnınız, Mert Yenidünya'nın kıpır kıpır parçaları ile kulaklarınız, Nobu'nun muhteşem ambiyansıyla ise ruhunuz doyacak!


Eğer siz de Nobu'nun ikonik dünyasındaki bu partiye mutlaka katılmalısınız!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: nobu , havuz , parti

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz