Serhat-Martha Wash dünya prömiyeri “Chocolate Tour”

Bu yıl 17. gerçekleşecek olan Gecce Mekan Ödülleri için nefesler tutuldu. Türkiye ve dünyadan en iyi mekanların ödüllendirileceği gecce, aynı zamanda unutulmaz bir görsel şölen yaşatmaya hazırlanıyor. İşte detaylar…

17 Ocak 2018 11:38
Serhat-Martha Wash dünya prömiyeri “Chocolate Tour”
Gecce Mekan Ödülleri ilk kez uluslararası platformda!Gecce Yayın Grubu’un 17 yıldır Türkiye’de bir ilke imza atarak gerçekleştirdiği ödül törenine bir yenisini daha ekliyor. 20 Şubat 2018’de Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşecek Gecce Mekan Ödülleri 2018, bu yıl da sektöre damgasını vuracak.Gecce Mekan Ödülleri’nde dünya prömiyeri!

GecceMekan Ödülleri görsel şöleniyle de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin dünya müzik piyasasındaki temsilcisi Serhat ve Amerikalı efsane sanatçı Martha Wash’ın, Paris’ten gelecek olan 22 dansçı eşliğindeki ortak şovlarının dünya prömiyeri“Chocolate Tour” da ödül törenimiz ile birlikte ilk kez İstanbul’da gerçekleşecek! Ondan sonra dünyanın diğer şehirlerinde sahnelenecek.

Serhat ve Marta Wash'ın videolarını izlemek için tıklayın.

Ayrıcalıklarla dolup taşan bu özel gecceye ise sadece “Gecce Black” kart sahipleri katılabilecek. Gecce Mekan Ödülleri 2018 için heyecan dorukta.


Büyük gün 20 Şubat!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Marta Wash , Serhat

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz