Serhat, Dünya starı Martha Wash ile Gecce Mekan Ödül töreninde bir müzikal şölenine imza attı!

Türkiye’nin dünya müzik piyasasındaki temsilcisi Serhat, ABD’li ünlü sanatçı Martha Wash ile 2018 yılında gerçekleştirecekleri ortak şovları "Chocolate Tour"un dünya prömiyerini, 20 Şubat’ta Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da düzenlenen“Gecce Mekan Ödülleri” töreninde sergiledi.

21 Şubat 2018 16:05
Serhat, Dünya starı Martha Wash ile Gecce Mekan Ödül töreninde bir müzikal şölenine imza attı!
Serhat, ilk kez tüm ekibiyle Türk seyircisinin önünde sahne aldığını belirterek, “Seyircimize, sadece yurtdışında Grammy ya da Oscar gibi büyük ödül törenlerinde görmeye alıştığı zengin bir müzikal şölen hazırlamaya çalıştık." dedi.

Türkiye’nin dünya müzik piyasasındaki temsilcisi Serhat, dünyanın bütün diskoteklerini “It’s Raining Men” ile kasıp kavuran Weather Girls’ün üyesi, ABD’li efsanevi şarkıcı Martha Wash ile İstanbul’da muhteşem bir müzikal şölen sundu.Serhat, Wash ile 2018 yılında gerçekleştirdiği ortak şovları "Chocolate Tour"un dünya prömiyerini, Gecce Yayın Grubu’nca,20 Şubat 2018 Salı akşamı, Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da düzenlenen “Gecce Mekan Ödülleri” töreninde gerçekleştirdi.

Paris’ten gelen dünyaca ünlü 22 dansçı eşliğinde misafirlere tadına doyamayacakları bir şov hazırlayan Serhat, bu özel gecce için Dolce Gabbana’nın birbirinden iddialı dört farklı kostümünü kullandı.Serhat, konserin kendisi için anlamının büyük olduğunu belirterek, "İlk kez tüm ekibimle kendi ülkemde Türk seyircisinin önünde sahne aldım. Böylesine seçkin bir topluluk önünde klasikleşmiş ve başarısı her yıl daha da büyüyerek yurtdışına taşmış olan bir ödül töreninde sahne almak her sanatçı için gurur vesilesidir.Avrupa ve Amerika’da, birçok önemli ismin sahne showlarında, video kliplerinde yer alan dünyaca ünlü yıldız dansçılardan oluşan 22 kişilik deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte saatlerce süren provalar yaptık ve bu gecceye özel bir performans sergiledik. Seyircimize, sadece yurtdışında Grammy ya da Oscar gibi büyük ödül törenlerinde görmeye alıştığı zengin bir müzikal şölen sunmaya çalıştık." dedi.


Eurovision Şarkı Yarışması’nda 2016 yılında San Marino’yu temsil ederek yabancı bir ülke adına yarışan ilk Türk olan Serhat, yarışmada seslendirdiği “I Didn’t Know”u, yanına emsalsiz Martha Wash’u alarak yeniden kaydetti.
Serhat, “Je m’adore” adlı şarkısıyla da, Avrupa ve Dünya dans listelerinde haftalarca bir numarada kalma başarısını göstermişti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz