Serafina Restaurant'a ünlü akını!

RMK Classic Ceo'su Füsun Kuran, ünlü manken Ece Gürsel ve cemiyet hayatının tanınmış simalarından Serap Tibuk, Serafina Restaurant'ta objektiflere yansıdı.

24 Ekim 2018 12:25
Serafina Restaurant'a ünlü akını!
Mağazayı denetledi

RMK Classic Ceo'su Füsun Kuran önceki gün Serafina çıkışında görüntülendi. Kısa bir kahve molası veren Kuran Edwards mağazasını denetlemeyi ihmal etmedi. Daha sonrasında bir süre mağazaları gezen Füsun Kuran semtten ayrıldı.


Yemek Molası

Ünlü manken Ece Gürsel önceki gün arkadaşıyla birlikte Serafina Restaurant'ta öğle yemeği yedi. Serafina çıkışında objektiflere yakalanan Gürsel, bir süre mağazaların vitrinlerine baktıktan sonra semtten ayrıldı.


Önce Alışveriş Sonra Sohbet

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Serap Tibuk'a önceki gün Etiler'de rastladık. Bir süre sohbet ettiğimiz Tibuk biraz alışveriş yaptıktan sonra arkadaşlarıyla akşam yemeği için Serafina Restaurant'ta buluştu. Yemeğin ardından bol bol sohbet eden Tibuk sonrasında evinin yolunu tuttu.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz