Sendromsuz bir Pazartesi 'Zoom'la mümkün

Pazartesi Sendromu, neredeyse çalışan herkesin yakındığı bir durum.. Malum yeni bir haftaya başlarken, hafta sonunun enerjisi stresle yer değiştiriyor. Biz de Geccemekan.com olarak sizlere sendromsuz bir pazartesi yaşamanız için huzurlu ve keyifli bir mekan seçtik. Sendromsuz bir pazartesi 'Zoom'la mümkün!

09 Temmuz 2018 15:05
Sendromsuz bir Pazartesi 'Zoom'la mümkün
'Pazartesi kabus gibi geliyor, bu durumdan kurtulamıyorum' diyenlerdenseniz bence yanılıyorsunuz.. Zoom'un eşsiz boğaz manzarasıyla tabi ki yanında da bir kahve-tatlı ikilisiyle tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz..


Hafta sonu biriken e-postaları, önceki haftanın gözünüzde büyüyen bitmeyen işleri ve Pazartesi sabahı çalan alarm... Atın hepsini bir kenara Zoom'a gelin! Karşınızda masmavi rengiyle boğaz, masanızda eşsiz lezzetler bir de yanınızda sevdikleriniz oldu mu değmeyelim keyfinize..


İsterseniz iş öncesi küçük bir kahvaltı ya da tadı damağınızda kalacak bir öğle yemeği ya da ben gün içinde yoğunum akşamları da bir başka severim İstanbul'u diyorsanız sizin için harika bir mekan zoom..


Kimileri için kaliteli et yemek bambaşka bir tutkudur ki, siz de onlardansınız. Usta dokunuşların modernize edilmiş tavuk şiş sunumu, tanışmanız gereken bir lezzet..


Her bir müşterisine özel olarak gösterdiği ayrıcalık ve ilgi muhteşem sunumları, nargilesi her şey çok güzel. Tekrar tekrar gitmek isteyeceğiniz bir mekan..


Gülşen Karaağaç
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: zoom

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz