Selami Şahin'e hayranından ilginç sürpriz..

Ünlü sanatçı Sibel Mirkelam ve Selami Şahin önceki gecce Nossa Costa’da yaklaşık 500 kişiye oldukça keyifli saatler yaşattı.

21 Nisan 2014 10:51
Selami Şahin'e hayranından ilginç sürpriz..
İlk olarak sahneye çıkan Sibel Mirkelam, caz’dan pop’a, arabeskten Türk müziğine kadar şarkı yelpazesi ve güzel sesiyle konuklara müzik ziyafeti sundu. Yüksek müzik eğitimli ve master'lı bir sanatçı olan Sibel Mirkelam Nossa Costa'nın yanı sıra, Kanlıca'daki Paysage Restaurant'ta ve bazı hafta sonları ise Günay'da sahneye çıkıyor.


BVS Group’a ait Ataköy’de üç tarafı denizle çevrili mekanda Sibel Mirkelam’ın ardından sahne alan Selami Şahin geçmişten günümüze kadar uzanan tüm şarkılarını kendisini izlemeye gelen hayranları için söyledi. Gecceye katılan konuklar arasında ünlü koreograf Uğurkan Erez de vardı.

Hayranı mini paket hazırlamış

Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden ünlü sanatçı; ‘Yıllardır Selami varsa, sizin sevginizle var. Ne kadar şarkı yapsam, ne kadar sevdiğimi, söylesem hakkınızı ödeyemem. Ehlen ve sehlen’ diyerek konuşmasının bir kısmına Arapça devam etti...

Şahin ayrıca; ‘Sizi mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım’ dedi.


Bu arada bir bayan hayranı Selami Şahin’e, sanatçının ‘Sensiz Olmuyor’ isimli 36 yıl önce bestelediği sevilen şarkısından esinlenerek hazırladığı mini pankartı hediye etti. Mini pankartının üzerinde, ‘Olmuyor, olmuyor Selami Şahinsiz Olmuyor’ yazıyordu. Bu jeste şaşıran ve mutlu olan ünlü sanatçı, hayranına teşekkür ettikten sonra mini pankartı konuklara gösterdi. Ardından da 1978 senesinde ‘Yılın Şarkısı’ seçilen ‘Sensiz Olmuyor’ isimli o şarkısını söyledi.

Selami Şahin, Tanju Okan’ın çok iyi dostu olduğu belirterek; ‘Tanju Okan çok samimi arkadaşımdı. Bir gecce oturduk içiyorduk. O gecce ‘Benim en iyi dostum içkim sigaram’ şarkısı çıktı. Ben besteledim, o okudu’ diye konuştu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Nossa Costa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz