Selami Şahin ve Aşkın Nur Yengi Kaya Palazzo Belek'te!

Kaya Palazzo Belek otelimizde gerçekleşen Aşkın Nur Yengi & Selami Şahin konseri olay yarattı...

26 Temmuz 2016 10:14
Selami Şahin ve Aşkın Nur Yengi Kaya Palazzo Belek'te!
Kaya Palazzo Belek Yaz konserleri kapsamında birlikte sahne alan Aşkın Nur Yengi ve Selami Şahin konser öncesi basın toplantısında ‘ Başka Türkiye Yok, vatanımıza sahip çıkmamız gerekiyor, bir yandan da hayat akıyor, hayatı durdurmadan işimizi yapmak zorundayız. Yeni albüm çalışmalarını tamamlayan fakat albümünü bekleten Aşkın Nur Yengi ‘ Dışarıdan beni aksi zannederler aslında öyle değilim tanıdıkça hoş sohbet olduğumu söylerler ‘ dedi. Geçtiğimiz günlerde eski eşi Haluk Bilginer ve kızı ile bir yemekte görüntülenen Aşkın Nur Yengi ‘ Biz bir aileyiz bu çok normal bizi böyle görmeye her zaman devam edeceksiniz ‘ dedi.

Kızı Nazlı’nın da sahne ve şarkı söyleme merakı olduğunu söyleyen Aşkın Nur Yengi, kızının piyano dersi de aldığını ama çocuğun bahtını yapıyorsun tahtını değil dedi. Babası gibi oyuncu mu annesi gibi şarkıcı mı olmak istiyor diye soran muhabire, Annesi gibi şarkıcı olmak istiyor dedi. Önemli olan sevdiği işi yapıyor olması dedi. Selami Şahin 50. Sanat yılı Konserinden elde edilecek gelirin bir bölümünü şehit ailelerine bağışlayacağını söyledi.

Selami Şahin ve Aşkın Nur Yengi Kaya Palazzo Belek'te!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz