Şehirden uzakta verimli toplantılar için..

Palmalife Bodrum Resort & Spa, Bodrum’un Yalıkavak Gökçebel mevkiinde uzun sahili ile yeşille mavinin kesiştiği huzurlu bir mekan..

21 Mayıs 2014 10:45
Şehirden uzakta verimli toplantılar için..
Palmali Tourism Group bünyesinde faaliyet gösteren Palmalife Bodrum Resort & Spa, Bodrum’un Yalıkavak Gökçebel mevkiinde uzun sahili ile yeşille mavinin kesiştiği bir ortamda, ekipleri ile workshop yapmayı isteyen kurumlara, seminer ve kongrelerini şehrin karmaşasından uzakta gerçekleştirmeyi tercih eden markalara ideal bir ev sahipliği yapıyor.


Şık dekoru, sahil kenarında konumlanan muhteşem manzarası; üst düzey teknik donanımı, doğayla baş başa atmosferi ile toplantı ve seminerlerde yaratıcılığı tetikliyor ve verimlilik için gereken her ihtiyaca yanıt veriyor.


Seçkin menüleri, deneyimli servis ekibi ve açıldığı günden bu yana kişiye özel hizmet anlayışını ilke edinen Palmalife Bodrum Resort & Spa; toplantı, seminer ve kongreleri çok daha eğlenceli ve rahat hale getirerek alternatif çözüm ve yaklaşımlar sunuyor.


Son yıllarda iş dünyasında giderek daha da popülerleşen ‘şehrin karmaşasından uzakta toplantı’ anlayışı ihtiyaç duyulan tüm öğelerin bir araya getirilmesini öngörüyor. Bu anlayışla Palmalife Bodrum Resort &Spa’da oluşturulan toplantı alanları, yaratılan tamamen private alanlar sayesinde; ekipleri ile tatil benzeri bir atmosferde bir araya gelmeyi tercih eden kurumları, bayileri ile zaman geçirmek isteyen markaları, sektörün önde gelen temsilcilerini, dernekleri ve kongre iletişimi yapan şirketleri beklentilerin üzerinde ağırlamayı ilke ediniyor. İleri ses ve görüntü sistemleri, doğayla başbaşa kumsalı, konfor, estetik dizaynı ve spa uygulamaları ile toplantılar için gereken tüm ihtiyaçları karşılayacak donanım ve profesyonel ekibe sahip bulunuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Otel , Palmalife Resort&Spa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz