Sahne İstanbul Türkbükü'nde dopdolu eğlenceye devam...

Sahne İstanbul Türkbükü tüm hızıyla eğlenceye devam ediyor...

02 Ağustos 2017 17:39
Sahne İstanbul Türkbükü'nde dopdolu eğlenceye devam...
Avrupa’nın en iyi gecce klüplerinden biri olarak gösterilen Etiler’deki mekanında birbirinden ünlü sanatçıların canlı performanslarına ev sahipliği yapan ve her yıl yüzbinlerce misafir ağırlayan Sahne İstanbul, 2015 yazından beri Bodrum geccelerine de yön vermektedir.

Türkbükü’nün kalbinde konumlanan, benzersiz dekorasyonu, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş deneyimli personeli ile yaz geccelerinin de cazibe mekanı olan Sahne İstanbul Türkbükü; Bodrum depreminden etkilenmeden haftanın yaklaşık her geccesi canlı performanslarını devam ettiriyor.

Yaz sezonu boyunca Salı gecceleri Hakan Altun, Çarşamba gecceleri Fatih Ürek, Cuma gecceleri Serkan Kaya, Cumartesi gecceleri Demet Akalın’ı ağırlayacak, ayrıca bu Pazar geccesi de Koray Avcı sahnede olacak!

Sahne İstanbul Türkbükü, muhteşem performanslar eşliğinde eğlence ve müziğin tadını sabahın ilk ışıklarına kadar çıkartacağınız unutulmayacak Bodrum gecceleri için sizleri bekliyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz