Şarkıcı Berkay Limon Köyiçi Etiler’de görüntülendi!

Yaptığı hit şarkılarla her zaman zirvede olmayı başaran ünlü şarkıcı Berkay, geçtiğimiz akşam Etiler’de bulunan Limon Köyiçi’nde objektiflere yansıdı. Akşam yemeği için geldiği Limon Köyiçi Etiler’de, Gecce.com’un sahibi duayen gazeteci Kenan Erçetingöz’le buluştu.

26 Şubat 2020 12:25
Şarkıcı Berkay Limon Köyiçi Etiler’de görüntülendi!
Akşam saatlerinde tek başına görüntülenen Berkay, Etiler’de bu yıl açılan Limon Köyiçi Etiler’i tercih etti. Berkay, Kenan Erçetingöz ve mekanın kurucu ortaklarından Turgay Işık’la uzun saatler sohbet etti.

Limon Köyiçi Etiler’in başarılı şefi Eyüp Gül’le de özel olarak ilgilenen Berkay “Yaz aylarında Alaçatı’da da Limon Köyiçi ilk durağım. Şef Eyüp Gül’ün yemeklerini de çok seviyorum. İstanbul’da da bomba bir mekan olmuş.” şeklinde konuştu. Gece boyu neşeli tavırları dikkat çeken Berkay, gecenin ilerleyen saatlerinde Kenan Erçetingöz’le beraber mekandan ayrıldı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: limon , köyiçi , etiler.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz