Sarımsak Kebabı

Kaşıbeyaz'dan taze sarımsak ve satır kıymasının muhteşem buluşması ile tanışın..

05 Mayıs 2014 09:31
Sarımsak Kebabı
Kaşıbeyaz Lezzet Grubu'nun lezzetleri sofralarınızı şenlendirmeye devam ediyor.. Kaşıbeyaz Florya geleneksel Güneydoğu mutfağının lezzetlerini ayrıcalıklı ve özgün sunumuyla günümüze taşırken aldığı özel ödüller ile markasını taçlandırmaya da devam ediyor. 700 kişilik kapalı salonu, 40 kişilik VIP salonları, 300 kişilik bahçe kapasitesi, çocuk parkı, çocuk oyun odası, internet hizmeti ve 250 araçlık otoparkı ile kusursuz hizmet anlayışının ön plana çıkarıldığı bu özel mekân, damak tadına hitap etmekle kalmayıp, şıklığı ve hizmet kalitesiyle de vazgeçilmez olmayı hedefliyor.

Kaşıbeyaz Florya'nın menüsünde Antep yemekleri ve kebaplar ön planda. Ali Nazik, Fıstıklı Kebap, Sarımsak Kebabı, Soğan Kebabı ve Abugannuş, Kaşıbeyaz Florya’nın iddialı olduğu kebap çeşitlerinden yalnızca birkaçı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: kaşıbeyaz , kebap

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(Tevfik yildirim) Kaşıbeyaz en lezetli kebablari yapan istisna yerlerden biridir. Guler yüzlü personeliyle usta ahçılariyla Kendinizi evinizdeymiş hissini veriyorlar Başarilarılar KAŞIBEYAZ

11.05.2014 00:33:44
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz