Sandal'daki lezzetler

Yeniköy'de ikinci şubesini açan Sandal Balık dekorasyonu ve leziz balıklarıyla misafirlerini büyülemeye hazırlanıyor.

21 Haziran 2013 13:08
Sandal'daki lezzetler
Kendi küçük lezzetleri büyük bir yer Sandal Balık... Şimdi ise lezzetlerini daha büyük bir yere taşıdı ve Yeniköy'de ikinci şubesini açtı.

Beyaz ve maviden oluşan bir dekorasyonla karşılıyor sizi Sandal Balık. İçeri girip terasına çıktığınızda da lezzetleri gibi kendini de büyüttüğünü görüyorsunuz. Dekorasyonda kullanılan bir çok ürün ve renkler kendinizi Çeşme'de bir balıkçıda hissettiriyor. Mavinin ve beyazın uyumu onlara eşlik eden pastel renkler huzurun ve Ege'nin esintileri taşıyor.

Yeniköy'de Çeşme havasını yaşatan bu şirin balıkçının tüm dekorasyonu ise Sandal Balık'ın sahibi Burak Bey'e ait. Her bir ayrıntısıyla kendisinin ilgilendiğini söyleyen Burak Bey'in zevkine hayran kalmamak ise mümkün değil. Çünkü her bir ayrıntı her bir renk bir birini tamamlıyor ve ortaya bir balıkçıda olabilecek en güzel aurayı çıkartıyor.

Duvarlara asılan deniz ürünleri ise sizi mavi bir yolculuğa çıkartmak için adeta hazır bekliyor. Menüyü açtığınız da ise denizcilerin büyülü dünyasına davet ediliyorsunuz. Bir balıkçıda olabileceklerin daha fazlasına sahip olan Sandal Balık menüsüyle bir kez daha sizi etkiliyor. İskenderden, balık kebabına, balık kokorecinden balık pizzasına kadar balıktan yapabilecek bir çok meze çeşidi Sandal Balık'ta misafirlerini bekliyor.

Hem İstanbul'da Çeşme havası almak için hem de güzel bir balık keyfi yapmak için Sandal Balık görülmesi gereken bir mekan olarak Yeniköy'de misafirlerini bekliyor. Bu güzel havalarda Sandal Balık'ta mavi yolculuğa çıkmak için çok beklemeyin...


İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sandal Balık , Yeniköy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz