Sandal Restaurant

Kumkapı İstanbul'un şahsına münhasır semtlerinden biri... Sandal Restorant da Kumkapı'nın en eski, havasını en güzel yansıtan restoranlarından biri.

16 Temmuz 2013 11:56
Sandal Restaurant
Kumkapı İstanbul'un şahsına münhasır semtlerinden biri...Eğlencesi de atmosferide bir çok yerden farklı mı farklı! Sandal Restaurant da Kumkapı'nın en eski mekanlarından biri.

Kumkapı'nın caddesine girdiğiniz andan itibaren farklı havası sizi anında etkiliyor. Kalabalığı, turistleri caddeye yayılan müziğin sesi...Her şeyiyle Kumkapı eğlencenin farklı bir adresi. Kumkapı deyince akla ilk gelen tabi ki balık ve fasıl. İşte bu bir birinden ayrılmaz ikilinin en eski adreslerinden biri de Sandal Restoran. Artık balıkta ve mezelerde ustalığını fazlasıyla konuşturan Sandal Balık eğlencesiyle de Kumkapı'da fark yaratan mekanlardan.


Müzik derseniz fasılın ustaları Sandal Restoranda, balık derseniz zaten bu konuda Sandal Restoran'a güvenmeniz yeterli. Yani Kumakapı'dan en bekliyorsanız en iyisi en lezzetlisi Sandal Restorant'ta. Kumkapı'da büyük ve kaliteli dekorasyonuyla Kumkapı'nın dikkat çeken mekanlarından zaten kime sorsanız Sandal Restaurant'ı size gösterebilir. Oranın en eski restoranlarından biri olma özelliğini taşıdığından da Sandal Restaurant için artık Kumkapı'nın demirbaşlarından denilebilir. Bu yüzden ayaklarınız sizi Kumkapı'ya götürmüşse tercihiniz de Sandal Restaurant'tan yana olmalı.

Sandal Restauran başta sahiplerinden İbrahim olmak üzere müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir mekan. Sandal Restauran'ın ekibi hizmet kalitesi ve ilgisiyle sizi rahat ettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Size kalan sadece müziğin ve mükemmel tatların keyfini çıkarmak oluyor.


Yemeğinizi söyleyip biraz Kumkapı'nın havasını kokladınız mı her şey daha başka oluyor. Müziğinden tadına vardınız mı eğlence sizin için başlamış oluyor. Üstelik caddenin renkli ve eğlenceli havası da sizin sakin kalmanıza pek müsade etmiyor. Kumkapı'da her şey bir birini bütünlüyor adeta. Müzik, caddede gülen gözlerle yürüyen insanlar, müziğin etkisine kendini kaptırıp şarkıları hep bir ağızdan söyleyen bir kalabalık ve tabi ki bu eski Türk geleneğini hayretle izleyen turistler...Tüm bu ortam sizi sürekli ağzınızın kenarına yapışıp kalan bir tebessümle ile bırakıyor.

Geccenin sonuna geldiğinizde ise içinizden bir ses keşke biraz daha sürseydi diyor ve işte bu yüzden Kumkapı'nın insanda alışkanlık yaratan bir havası var. Bir kez Kumkapı'da Sandal Restaurant'ın havasını tattınız mı sizde bağımlılık yaratabilir bizden söylemesi...Eğer Türk geleneklerine uygun ve yanında da lezziz bir eğlence istiyorsanız gideceğiniz adres Sandal Restoran olsun ve sizi eğlencenin doruklarına yolculuğa çıkartsın...

İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sandal Restaurant , Kumkapı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz