Sanatın lezzete dönüştüğü yer...

Ege'nin havasını alıp masanıza taşıyan Papalina Balık hizmeti ve lezzetiyle İstanbul'un en özel restoranlarından.

27 Haziran 2013 09:22
Sanatın lezzete dönüştüğü yer...
Ataköy Marina'nın karşısına konumlanmış Papalina Balık misafirlerine adete bir resim sunuyor. Manzaranın sanata, sanatın lezzete dönüştüğü bir yer Papalina Balık. Marina'nın huzurlu havası, menülerin zenginliği ile bu resmin içerisinde yer almak keyifli saatler geçirmenizi sağlıyor.

Papalina'dan içeri girdiğiniz anda beyaz ve mavi huzuruyla bir "oh" çekiyorsunuz. Sade dekorasyonu ile huzuru garantileyen Papalina Balık, lezzetleriyle de size şölen yaşatıyor. Papalina Balık'ın misafirlerine sunduklarını sadece bunlarla da sınırlı değil. Kusursuz bir hizmet anlayışı ve her bir noktasından kendini belli eden kalitesi ile misafirlerini özel hissettiriyor. Kapıda sizi karşıladıkları andan itibaren masanıza kadar eşlik eden ekip nezaketi ve kalitesiyle Papalina Balık'ın neden farklı olduğunu açıklıyor. Masanıza oturduğunuz anda ise bembeyaz ve tertemiz masa örtüsü sizi annenizin özenle sakladığı en özel yemek takımlarında ziyafet yapıyor gibi hissetmenize neden oluyor.


İş yemeğinizi söylemeye geldiğinde ise mezelerin zenginliği ile başınız dönüyor, her bir meze görüntüsüyle o kadar iştahınızı açıyor ki aralarından seçim yapmakta oldukça zorlanıyorsunuz. Bu noktada Papalina çalışanları yine size tüm nezaketleriyle yardımcı oluyor.

Masanız ege otları ve deniz ürünleriyle donatılınca o ana kadar yaşadığınız görsel şölen bir ziyafete dönüşüyor. Her bir mezenin albenisi oldukça yüksek olsa da lagos balığı, ege otları, fesleğen soslu levreği ve midyeli pilavı şiddetle denemenizi tavsiye ediyorum. Ara sıcaklara geçmeden önce ise bir "es" vermeniz gerekiyor çünkü mezeler o kadar lezzetli ki kendinizi o lezzetlere kaptırıyorsunuz ve midenizde ara sıcaklara yer açmak için bir süre dinleniyorsunuz. Bu ufak molada Marina'nın güzelliği ile dinlenirken Papalina çalışanları sizin bu anın tadını çıkarmanız için seferber oluyor. Eliniz suya uzandığı anda bile daha önce etrafınızda olduğunu fark etmediğiniz çalışanlar bir anda yanınıza gelip suyunuzu çoktan doldurmuş oluyor. Bu noktada Papalina'nın özenli hizmetiyle aldığı övgüleri ne kadar hakkettiğini de anlıyorsunuz.Papalina Balık'ta yaşanan lezzet şöleni aslında "anlatılmaz, yaşanır" olan cinsten o yüzden ara sıcakların ve ana yemeğin lezzetini sizin hayal gücünüze bırakıyorum. Papalina Balık kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir mekan, kendinize ufak bir ayrıcalık yapmak istiyorsanız Papalina Balık bu iş için kesinlikle biçilmiş kaftan. Restorana girdiğiniz andan çıkışınıza kadar Papalina Balık sizin için her anı değerli kılıyor. Kalitesiyle, lezzetleriyle unutmaz bir gecce geçirmenizi garanti ediyor hatta öyle ki Papalina Balık'ta yaşayacaklarınızı bir daha unutamayacaksınız.

Marina'nın yıldızı Papalina Balık özel hizmeti, mükemmel lezzetleri ve Ege'nin havasını alıp masanıza taşımasıyla İstanbul'da kesinlikle gidilip, görülmesi gereken bir yer. Hala Papalina Balık'ta harika bir gecce geçirmediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz!


İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Papalina , Ataköy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz