Salon Angie, Etiler'de Fenix'in yerinde bu akşam yeniden doğuyor!

Uzun yıllar Etiler Nispetiye Caddesi'nde bir klasik haline gelen, Güney Amerika mutfağı ve keyifli akşamlarıyla akıllarda kalan Fenix İstanbul geçtiğimiz aylarda kapandı. Bir Dream Grubu markası olan Fenix'in yerine yeni açılacak mekan uzun zamandır merak konusuydu. Angie Bebek artık yeni yerinde Etiler'de!

13 Şubat 2020 14:29
Salon Angie, Etiler'de Fenix'in yerinde bu akşam yeniden doğuyor!
Yaz aylarında Yalıkavak Marina'da, kış aylarındaysa Bebek'te canlı müzik performanslarıyla eğlencenin nabzını tutan Angie artık yeni yerinde Etiler'de! Fenix İstanbul'un yerini alan Angie, karşımıza "Salon Angie" olarak çıkıyor. Birbirinden dinamik isimleri sahnesinde ağırlayan ve yeni bir eğlence vaadinde bulunan Salon Angie'de bu akşam sahnede Alya yerini alıyor.


Saatler 00:00'ı gösterdiğinde muhteşem sesi ve repertuvarıyla Alya sahneye çıkıyor. Türkçe ve yabancı olmak üzere bir çok şarkıyı kendi tarzına göre yorumlayan Alya bu gecce Angie'de olan herkese unutulmaz bir akşam yaşatmayı planlıyor. Cuma ve Cumartesi akşamları da farklı isimler sahnede oluyor.


Cuma akşamı Angie'li gecelerin unutulmaz ismi Baran Bayraktar mikrofonu eline alıyor. Cumartesi geccesi ise son dönemlerin popüler ismi Aybüke Albere keyifli dansları ve eğlenceli tarzıyla mekanı coşturuyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: angie , mekan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz