Salomanje, Taş Plak Gecceleri ile adından sıkça söz ettiriyor

Her perşembe, Salomanje'de düzenlenen Taş Plak Gecceleri, her hafta olduğu gibi bu haftada bomba gibi geçti. Sabah Gazetesi'de Salomanje'ye yer verdi!

20 Şubat 2015 11:23
Salomanje, Taş Plak Gecceleri ile adından sıkça söz ettiriyor
Her hafta, erşembe gecceleri Atiye Sokak'ta nostalji rüzgarları esmeye devam ediyor. Atiye'nin romantik mekanı Salomanje'de geçmişe gitmeye hazır olun! Fark yaratan konsepti ile Perşembe gecceleri artık Salomanje'den sorulur!

İşte Sabah Gazetesi'nin Salomanje için yazdıkları;

"Nişantaşı Atiye Sokak'ın popüler olmasında önemli payı olan, sokağın en eski mekanlarından Salomanje, nostalji rüzgarları estirmeye devam ediyor. Kış sezonunda her perşembe düzenlediği Taş Plak Gecceleri ile tıka basa dolan Salomanje'nin DJ'İ, çaldığı 70'ler ve 80'ler ağırlıklı unutulmayan Türkçe şarkılarla, İstanbul'un elitlerini bazen hüzünlendirirken çoğu zaman da coşturuyor. Türk müziğine damgasını vurmuş sanatçıların unutulmaz şarkılarıyla geçmişe bir yolculuk yapmak isterseniz, Salomanje'de yerinizi ayırtın."

Art of Food Salomanje'yi yazdı..

SALOMANJE hakkında detaylı bilgi ve iletişim için..

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz