Gizli cennet...

Bir saklı cennet Sardunya Restaurant; belki çok kişinin bilmediği ama öğrendiği anda bağımlılık yapacak bir mekan.

28 Haziran 2013 17:31
Gizli cennet...
Bir saklı cennet Sardunya Restaurant; belki çok kişinin bilmediği ama öğrendiği anda bağımlılık yapacak bir mekan. Hatta geç keşfedenler için geç kalınmış bir keşif bile denilebilir. Çünkü Sardunya Restaurant dekorasyonuyla, manzarasıyla geleni büyüleyecek cinsten bir restaurant.

Sardunya Restaurant için "gizli cennet" demek hiçte yanlış olmaz çünkü Fındıklı'nın büyük binalarının arkasında kalan fakat giriş yolunu bulduğunuz anda cennete kapılarını açan bir mekan. İçeri girdiğiniz anda karşılaştığınız manzara sonrası ağzınızdan bir "vaovv" efekti çıkmasına engel olamıyorsunuz. Çiçeklerle karşılanan boğaz suları, kendinizi bir yelkenli deymiş gibi hissettiren dekoru ve dahası Sardunya Restaurant'a aşık olmanıza neden oluyor.


Sardunya Restaurant'ın en güzel sürprizde bu noktada oluyor, eğer bilmeden gittiyseniz ve hiç bir fikriniz yoksa Sardunya sizi fazlasıyla şaşırtabilir! İlk anda hissettiğiniz huzur, dalgaların sesi, köprünün ışıkları hepsi iş birliği içersin de Sardunya Restaurant'ta size güzel bir gecce geçirtmek için bekliyor.

Sardunya Restaurant konumu itibariyle Boğaz Köprüsünü, Kız Kulesini ve Sarayburnu'nu resmen ayağınıza getiriyor; siz manzaranın güzelliğiyle büyülenirken, Sardunya Restaurant'ın geniş Dünya Mutfağı'da size eşlik etmek için hazır ol da bekliyor.


Sardunya Restaurant büyüleyici manzarasının yanında ayrıcalıklı bir dünya mutfağına da sahip.Sardunya Restaurant'ta yoğurtlu kebaptan İspanyol usulü karidese kadar bir çok farklı lezzeti bir arada bulmak mümkün. En çok tercih edilen yemeklerden birisi ise yaprak dolması! Evet doğru duydunuz; yaprak dolması Sardunya Restaurant'ın müdavimlerinin en sevdikleri arasında. Ben daha değişik lezzetler tatmak istiyorum diyorsanız Sardunya bunun için de size bir çok seçenek sunuyor. Deniz kenarında oturup balık yememek olmaz diyorsanız Sardunya Restaurant'ın pazı yaprağında Levreğini, ahtapot salatasını ve bademli deniz börülcesini denemelisiniz.


Biraz huzur, yanında güzel bir manzara, sofranızda da harika lezzetler olmasını istiyorsanız Sardunya Restaurant kesinlikle keşfedilmesi gereken bir mekan. Kalitenin, görselin ve eşsiz lezzetlerin tek bir yerde toplandığı eşsiz bir mekan Sardunya!


İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sardunya Restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz