Saigon yeni sezonu iki muhteşem partiyle açıyor!

Gecce hayatını, kaliteli müziği ve sosyalleşmeyi sevenler, Tarihi Yarımada manzarasıyla büyüleyen Saigon’da bir araya geliyor. Yeni sezonu iki ayrı partiyle açmaya hazırlanan Saigon; 14 Ekim Cuma After-Work Parti Serisi’ne, 15 Ekim Cumartesi geccesi ise setin başına geçecek Furkan Kurt & Doruk Güralp ikilisine ev sahipliği yapacak.

10 Ekim 2016 17:21
Saigon yeni sezonu iki muhteşem partiyle açıyor!
Konsept gecceleri, ev sahipliği yaptığı event’leri ve ünlü DJ’lerin performansları ile İstanbul gecce hayatına yeni bir soluk getiren Saigon, yeni sezonu çok özel iki partiyle açıyor.

Saigon, 14 Ekim Cuma geccesi, Crowded Events’in düzenlediği After-Work Parti Serisi’ne ev sahipliği yaparak hafta sonu eğlencesini başlatacak. İş stresinden kurtulup rahatlamak, yeni insanlar tanımak ve kaliteli müzik eşliğinde dans etmek isteyenleri buluşturacak parti, 20:00’de başlayacak. Girişlerin ücretsiz olduğu gecenin müzikleri, Saigon'un Müzik Direktörü DJ Peter Thomas ve Power FM'den DJ Hope a.k.a. Ümit Türker'e ait.
Saigon müdavimlerinin yakından tanıdığı ünlü DJ’ler, sezon açılışında setin başında olacak. 15 Ekim Cumartesi geccesi, Furkan Kurt & Doruk Güralp ikilisi, house, techno ve trance müzikleri ile unutulmaz bir gecce yaşatacak. Girişlerin ücretsiz olduğu partinin başlama saati ise 23:00.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Saigon

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz