Sahne İstanbul'da Yıldız'lı gecce!

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe önceki gecce, otoriteler tarafından Avrupa’nın en iyi gecce kulübü olarak gösterilen ‘Sahne İstanbul’un sezon finalinde tıklım tıklım bir program daha yaptı.

01 Haziran 2014 16:08
Sahne İstanbul'da Yıldız'lı gecce!
‘Şivesi Sensin Aşkın’ isimli yeni albümünü geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkaran sanatçı, yaklaşık 500 kişinin doldurduğu mekanda yeni albümünün şarkılarını da söyledi.

Yıldız Tilbe’nin kısacık saçlarına yaptırdığı ‘kaynak’ sayesinde saçları neredeyse beline kadar inmişti…


BVS Group’a ait Sahne İstanbul’daki konuklarını kah eğlendiren, kah hüzünlendiren sanatçı, kendine has dansıyla da izleyenleri coşturdu.

Tilbe sahnede çarpıcı açıklamalar yaptı; ‘Youtube da serbest bırakılmış, artık açılmış sandım ki kanatlarım çıktı…’ dedi.


Çok çarpıcı bir açıklama daha yapan Tilbe; ‘Bana her türlü tokat atan hiç kimseyi unutmadım… İlk onları unutmak isterdim’ diye konuştu.

Ünlü şarkıcı, yeni albümünün şarkılarıyla birlikte pop, arabesk ve halk müziğinin yanı sıra, Türk Müziği eserleri de seslendirdi. Sahne İstanbul’da eğlence sabahın erken saatlerine kadar devam etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz