Sahne İstanbul'da yıldızlar geçidi!

Önceki gece BVS Group’a ait Sahne İstanbul’da ünlü sanatçı Fatih Ürek sahne aldı.

27 Ocak 2015 09:16
Sahne İstanbul'da yıldızlar geçidi!
"300-500" adlı şarkısı ile sahneye çıkan Fatih Ürek birbirinden hareketli parçalarıyla tam 3 saat sahnede kaldı. Şarkı aralarında espriler yaparak izleyicileriyle şakalaşan Fatih Ürek bol bol da göbek attı.

Nazan Şoray Günay’da ki programı, Cenk Eren ise yine BVS Group'a ait My Cabaret'te ki sahneleri sonrası Fatih Ürek’i dinlemeye gelenler arasındaydı.

Önce Cenk Eren’i, sonrasında ise Nazan Şoray’ı sahneye davet eden Ürek "Ne güzel bir sürpriz yaptınız bana, ikinizi de çok seviyorum!" dedi.

Sahnede açıklamalar yapan Ürek; "Allah beni hiç sizlere mahçup etmesin. Allah'ıma şükürler olsun ki kaçıncı haftamız oldu ve yine doldurmuşsunuz mekanı. Bu yoğun ilginiz beni çok mutlu ediyor, bende sizler için daha neler yapacağımı planlıyorum... Her şeyin bir saati, zamanı var; yemek saati, uyku saati, banyo saati. Şimdi de göbek atma saati. Göbek atma saati geldi; haydi şimdi hep beraber göbek atalım" diye konuştu.

Sahne İstanbul’da, çok beğenilen "Yılan" dansını da alkışlar arasında yapan sanatçı, konukların isteklerini de tek tek yerine getirdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sahne İstanbul , Fatih Ürek

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz