Sahne İstanbul'da Volkan Konak fırtınası esti..

İstanbul’da uzun seredir sahneye çıkmayan Volkan Konak hayranlarının ısrarına dayanamadı ve sahne orucuna son verdi.

09 Aralık 2013 10:37
Sahne İstanbul'da Volkan Konak fırtınası esti..
Avrupa’nın en iyi gecce kulübü olarak değerlendirilen ve BVS Group tarafından iki ay önce Etiler’de açılan ‘Sahne İstanbul’da önceki gecce adeta Volkan Konak fırtınası esti. 650 kişilik mekanda 700’ün üzerinde konuk ağırlanırken, Volkan Konak sahnede adeta gürledi.


Şarkı aralarında seyircileriyle sohbet eden, kimi zaman onları güldüren, kimi zaman ise okuduğu şiirlerle hüzünlendiren Volkan Konak sahneye çıktıktan sonra; “Mekan yeni, ama sizler vefalısınız. Evvela mekanı gösterdiler bana, ben çok beğendim. O yüzden bende burada sahne aldım. Bu gece maddi manevi emek vererek buraya geldiniz. Oysaki hiçbir zorunluluğunuz yoktu. Bu gece hepiniz benim evimin salonunda oturur gibi rahat olun. Hepiniz benim misafirimsiniz. Bu gecce ayağınıza terlik verircesine, ‘Volkan sus şarkı söyle’ dercesine… Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ederim” dedi.

Şarkılarına hızlı bir şekilde devam eden Konak; “Önlerde oturan erkek müşteriler rahatsız olmasın, hiçbir kadınla göz göze gelmiyorum. Arkanıza yaslanın rahat rahat oturun. Bankada işlem hatası olur bizde olmaz. Bu gecce müzikle sevişeceğiz” diye konuştu.


Ayrıca Konak; “Aşk ciddi bir iştir. Aşk da sizin gibi ciddi bir duygudur. Aşklar, sevdalar, evlilikler ağaca benzer, o ağaçlar gibi yemyeşildir” dedi.

Sahnede sürekli seyircilerle diyalog halinde olan ünlü sanatçı; “Bizde her tür müzik var. Rock var, hicaz var, Karadeniz var. Zeki Müren’den bile okuyacağım bu gecce…” şeklinde konuştu.

Sahneye şampanyalar gönderilmeye başlanılmasının ardından; “Yahu bardağı dikiyorum dikiyorum burnum içine girmiyor. Ben Karadenizliyim. Bizim için özel bardak yaptılar. Onunla getirin bana” diyerek herkesi kahkahaya boğdu.

Geccenin ilerleyen saatlerine doğru, ‘Ben seni sevdiğimi’ isimli Karadeniz türküsünün yarısını Türkçe olarak seslendiren ünlü sanatçı, diğer yarısını da İngilizce olarak okudu. Şarkının ortasında; ‘Etiler’deyiz ya..’ diyen Volkan Konak alkışa boğuldu.

Türkan Şoray’ın bir fotoğrafı barkovizyonda gösterildiği sırada; ‘Şu bakışlar sevilmez mi be? Allah’a şükür ki hala yaşıyor’ diyerek ‘Sigaramın Dumanına Sarsam’ şarkısına girdi.

Sahne İstanbul’da 13 Aralık Cuma akşamı Zerrin Özer, 14 Aralık Çarşamba akşamı ise Fatih Ürek program yapacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: volkan konak , sahne istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz