Sahne İstanbul'da parlayan "Yıldız"

Yıldız Tilbe geçtiğimiz gecce Sahne İstanbul'da ışık saçtı...

08 Şubat 2015 10:11
Sahne İstanbul'da parlayan "Yıldız"
BVS Group'a ait Sahne İstanbul, geçtiğimiz gecce Yıldız Tilbe’nin muhteşem bir sahne performansına ev sahipliği yaptı. Adına yakışır parlak bir kostümle sahneye çıkan Tilbe, konuklarına romantizmi ve eğlenceyi bir arada yaşattı.

Güçlü sesi, eşsiz yorumu ve kalbe işleyen şarkıları ile kulakların pasını silen Yıldız Tilbe, her zaman ki özgün giyim tarzının aksine bu gece Sahne İstanbul sahnesine gri ışıltılı bir sahne kıyafeti ile çıktı.


Tilbe'yi dinlemeye gelenler arasında Soner Arıca’da vardı. Arıca, Bostancı sahil yolunda bulunan yine BVS Group’a ait Nanna’da ki programı sonrasına dinlemeye geldiği Yıldız Tilbe ile birlikte sahnede sevilen şarkıları "Deniz Gözlüm" ve "Sen Giderken"i seslendirdi.


Hayranları tarafından sık sık iltifatlar alan Tilbe, gecce boyunca kendi bestelerinin yanı sıra, çok sevilen şarkıları da seslendirerek Sahne İstanbul’da bulunan yüzlerce konuğa unutulmaz bir gecce daha yaşattı.

SAHNE İSTANBUL ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz