Sahne İstanbul'da Linet'ten bir ilk!

BVS Group’a ait Sahne İstanbul’da önceki gece Linet sahne aldı.

29 Mart 2015 10:26
Sahne İstanbul'da Linet'ten bir ilk!
"BEN DİVA'NIN KIZIYIM"

Arabesk, fantezi ve pop müziğin güçlü sesi, kendine has yorumuyla söylediği şarkılarla konuklara özel bir müzik ziyafeti yaşattı.

Yeni çıkan ‘’Yorum Farkı 2 ‘’ adlı albümünün ilk canlı performansını Sahne İstanbul’da gerçekleştiren Linet, yaklaşık 3 saat kaldığı Sahne İstanbul sahnesinde, albümünün çıkış şarkısı ‘’İncirler Olana Kadar’’, ‘’Geçer’’ , ‘Arada Sırada’’ gibi eski ve yeni şarkılarının yanı sıra Orhan Gencabay klasiklerini de seslendirdi.

DİVA LİNET’E SÜRPRİZ YAPTI!

GünayRestaurant’ta ki programı sonrasında Linet’i dinlemek için Sahne İstanbul’a gelen Bülent Ersoy gece boyunca Linet’i keyifle dinledi.

Sık sık sahneden Ersoy’a seslenen Linet ‘’ Ben Diva’nın kızıyım, sahne duruşunu şarkılara bastırmam Diva’ya aittir! Bir Bülent Ersoy bir daha dünyaya gelmez! Böyle bir insan yok, insanda değil! Bülent Ersoy bir dehadır! Şarkı söyleyebilmek dahiliktir! Bu gece beni onurlandırdınız, teşekkür ederim geldiğiniz için..‘’ dedi.


Sonrasında Ersoy’un yanına oturan Linet Diva’dan şarkı istedi. Konukların yoğun alkışı karşısında sevenlerini kırmayan Diva ‘’Doğum Günüm’’ adlı unutulmaz eseri Linet ile birlikte seslendirdi.

SAHNE İSTANBUL ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Linet , Sahne İstanbul , Bvs Group

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz