Sahne İstanbul'da Fatih Ürek Geccesi

Ünlü sanatçı Fatih Ürek önceki gecce bir kez daha Sahne İstanbul'da sahne aldı.

24 Mart 2014 12:04
Sahne İstanbul'da Fatih Ürek Geccesi
Otoriteler tarafından Avrupa'nın en iyi gecce kulübü olarak gösterilen Sahne İstanbul önceki gecce yine yaklaşık 500 konuğu ağırladı.

Daha önce giydiği kırmızı transparan gömleği ile oldukça konuşulan Ürek önceki gecce de giydiği siyah transparan gömleğiyle gecceye damga vurdu. ‘300-500’ adlı şarkısı ile sahneye çıkan Fatih Ürek birbirinden hareketli parçalarıyla 3 saati aşkın süre sahnede kaldı.

Ünlü sanatçı sahneden kendisini izlemeye gelen misafirlere sordu; ‘Birkaç haftadır yoktum beni özlediniz mi?’ diye sordu. ‘Evetttt’ yanıtıyla iyice havaya giren Ürek, ‘Asıl ben sizleri özledim, çalsın şimdi davullar, hepinizi ayağa kaldıracağım bu gecce, zıp zıp zıplatacağım’ diye konuştu.

Kıvrak dansları ile izleyenlerin adeta başını döndüren Fatih Ürek bitip tükenmeyen enerjisiyle de kendisini izlemeye gelen yaklaşık 500 konuğu bir an olsun yerlerine oturtmadı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Sahne İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz