Sağlıklı lezzet paketiniz Cookness

Uzman diyetisyenler eşliğinde “kişiye özel” lezzetler hazırlayan Cookness;sağlıklı beslenmeyi yaşam biçimi olarak benimseyenlere haftanın 7 günü yemeklerini kapıya getiriyor.

20 Nisan 2015 17:07
Sağlıklı lezzet paketiniz Cookness
Sağlık ve lezzeti bir arada sunan Cookness, standart kalori paketleri yerine kişinin kas ve yağ ölçüsüne uygun, günlük egzersiz alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak, her bireye özel hazırladığı yemek paketleri ile haftanın 7 günü en yakın arkadaşınız olmaya hazır!

“Cookness; her bir bireyin sağlık problemleri ve ihtiyaçlarını ayrı ayrı ele alarak, kişiye özel öğünler sunuyor.”
Kişilerin yaşam biçimi, iş yoğunluğu, vücut tipi ve vücut komposizyon dağılımını dikkate alınarak hazırlanan taptaze Cookness’ınlezzetleri yemekleri, protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin ve faydalı! Uzman diyetisyenler tarafından her birey için ayrı bir beslenme programı sunan Cookness, 3 ana öğün ve 2 ara öğünden oluşan “kişiye özel” günlük yemek paketleri ile ideal vücut enerjinizi dengelemenize yardımcı oluyor.


Cookness, sağlıksız ve vücudun temel ihtiyaçlarını karşılamayan gıdaların tüketilmesi gibi alışkanlıklardan sizi uzaklaştırırken,daha sağlıklı ve kontrollü beslenerek ideal formunuza ulaşmanızı sağlıyor.Kısaca Cookness

Cookness, kalite, servis standartları ve hijyenden taviz vermeden, kişiye özel sağlıklı ve lezzetli beslenme hizmeti sunan bir markadır. Uzman diyetisyenler, bilimsel verileri dikkate alarak her bir kişi için ayrı bir beslenme programı hazırlamaktadır. Haftanın 7 günü, 3 ana öğün ve (öğle yemeği veya akşam yemeği arasında tüketilmek üzere) 2 ara öğünden oluşan kişiye özel günlük yemek hizmeti sunmaktadır.

Cookness üyeleri için özel hazırlanan yemekler kolay kullanılabilen ve FDA onaylı,mikrodalga fırında ısıtılabilecek kaplarda servis edilmektedir.Vakumlama sistemi ile paketlendiği için akma ve dökülme gibi aksaklıkların önüne geçilmektedir.

İletişim: 0212 263 26 23
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: cookness , sağlık , lezzet

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz