Rüya Gibi Bir Şehirde Swissôtel The Bosphorus, İstanbul 30. yılını kutluyor

1991 yılından beri değişmeyen kalitesiyle misafirlerini ağırlayan Swissôtel The Bosphorus sektöre yön veren duruşu ile şehrin kült değeri olmanın haklı gururunu yaşıyor. FİBA Grubu’nun turizm yatırımı ve global Accor zincirinin en önemli otellerinden Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, 30 yılda kentin sembolik değeri haline gelmiştir.

04 Mart 2021 18:23
Rüya Gibi Bir Şehirde Swissôtel The Bosphorus, İstanbul 30. yılını kutluyor
“İstanbul, dünyanın en güzel şehirlerinden biri”

İstanbul'da mavi ile yeşilin buluştuğu noktada huzur dolu bir dinlenme fırsatı sağlayan otelin, aynı zamanda seçkin alışveriş ve gecce hayatı duraklarına yakınlığı ile eşsiz bir şehir deneyimi sunduğuna da dikkat çeken Swissôtel The Bosphorus, İstanbul Genel Müdürü Uğur Talayhan şunları ifade etti:


“Swissôtel dünyanın farklı noktalarındaki güzellikleri görmek ve yaşamın gerçek ödüllerini keşfetmek ile özdeşleşmiş bir marka. Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da dünyanın en güzel şehirlerinden birinde, müthiş Boğaz manzarası ve muhteşem servis kalitesi ile hizmet veriyoruz. Boğaz akıntısının ışıltısını konuk odalarına taşırken, şehir manzarasının tüm renklerinden Dolmabahçe’nin tarihi dokusuna kadar eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Misafirlerimize verdiğimiz değer, köklü yapımız, her dönemde gelişen yeniliklere uyum sağlama cabamız ve değişmeyen kalitemiz ile 1991 yılından beri sektöre yön vermeye devam ediyoruz. İstanbul’un kalbinde yer alan otelimizde dünyanın her bir köşesinden ağırladığımız konuklarımıza benzersiz anılar yaşatmaya çalışıyoruz. Viyana Opera Balosu’ndan İsviçre festivallerine, Açık Hava Sineması’ndan Beat Goes On partilerine her zevke uygun etkinlikleri ile kentin en gözde mekanlarından olmayı sürdürüyoruz. Covid-19 ile mücadele kapsamında yeni normal koşullarında, tüm önemlerimizi alarak, Güvenli Turizm Sertifika’mızla misafirlerimize en yüksek kalitede servis vermeye devam ediyoruz. Tam 30 yıldır ülkemizde yerli, yabancı misafirleri ağırlamanın ve istihdam yaratmanın gururunu yaşıyoruz. ”

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz