Rusya'dan geldi, Yıldız'a koştu!

Farah Zeynep Abdullah, Rusya'dan gelir gelmez, Sahne İstanbul'a, Yıldız Tilbe'yi dinlemeye gitti..

09 Mart 2014 11:20
Rusya'dan geldi, Yıldız'a koştu!
Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe önceki gecce bir kez daha Sahne İstanbul’da sahneye çıktı. Gecce boyunca şarkılarına eşlik eden 500’ü aşkın kişiyle iyice keyiflenen Tilbe, giydiği kırmızı elbisesiyle bakışları da üzerinde topladı. İki hafta önceki ilginç modelli sahne giysisi ile basında eleştiriye uğrayan sanatçı, bu defa iddialı kıyafet seçimiyle hayranlarının beğenisini topladı.


Başrolü Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaştığı ‘Kurt Seyit ile Şura’ dizisinin yıldız ismi Farah Zeynep Abdullah da, BVS Group’a ait Sahne İstanbul’da Yıldız Tilbe’nin şarkılarını dinleyenler arasındaydı. Rusya’dan gelir gelmez ayağının tozuyla eğlenmeye çıkan Farah, kalabalık bir arkadaş grubuyla Sahne İstanbul’daydı.


Gecce boyunca Yıldız Tilbe’nin şarkılarına locasından eşlik eden ve hop oturup hop kalkan güzel oyuncuya, aralarında Fırat Çelik ve Öner Erkan’ın da bulunduğu 15 arkadaşı eşlik etti. Sahne İstanbul’da eğlence sabahın erken saatlerine kadar devam etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sahne İstanbul , Yıldız Tilbe

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz