Ruh, zihin ve bedenin bütünleştiği yer; Blue Harmony Spa & Shape Club

Modern mimarisini müzik, ışıklandırma, koku gibi öğelerle birleştirerek alışılmışın dışında bir dinlenme ortamı sunan Wyndham İstanbul Kalamış Marina, konuklarına yaşattığı benzersiz tatil deneyimini, Blue Harmony ile taçlandırıyor.

08 Nisan 2013 13:54
Ruh, zihin ve bedenin bütünleştiği yer; Blue Harmony Spa & Shape Club
Bedensel, zihinsel ve ruhsal bütünleşmeyi sağlayan tüm detayların özenle tasarlandığı spada, misafirlerine daha önce hiç yaşamadıkları bir bakım deneyimi yaşamayı vaad ediyor.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina, 3500 m2'lik spa ve fitness merkezinde, 7 terapi odası, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunuyor. Her biri farklı özelliklere sahip masaj odalarının yanı sıra jakuzili - özel hamamlı VIP masaj odaları, kozmetik bakım ünitesi, buhar & sauna odaları , macera duşu , kendi için özel alanı olan türk hamamları yer alıyor.

Blue Harmony Spa'da Wyndham İstanbul Kalamış Marina’ya Home Made firması tarafından özel üretilen masaj yağlarına ilave olarak dünyanın önde gelen yüz bakım kozmetikleri de kullanılıyor. Carita Paris, Elemis, Sparitüel ve Teamae gibi kozmetik ürünler spa keyfinin tamamlayıcısı olarak misafirlerini gerçek dünyadan uzaklaştırıyor.


Sağlıklı ve zinde yaşamın tamamlayıcısı Shape Club'ta Precor Marka Cardio & Gym. sporu yaşamın bir parçası olarak görenler için ideal. Cardio& GYM aletlerinin tümünde 24 adet TV kanalı ve internet bağlantısı gündemin içinde olmaya devam edeceksiniz.

Ayrıca spor severlere Spinning, Pilates ve Power Plate stüdyo seçenekleri sunuluyor.

Shape Club’da özel olarak oluşturulan ‘Fit To WYN Virtual Trainer’ programında özel eğitmenler eşliğinde ideal kiloya ulaşmak ve forma girmek ulaşılır hedefleriniz arasında yer alacak.

Detaylar için tıklayınız..

Wyndham hakkında:

Wyndham İstanbul Kalamış Marina, dünyaının en büyük otel şirketi olan ‘Wyndham Worlwide Corporation’nin parçası olarak faaliyet gösteren Wyndham Worldwide Otel Grubu tarafından verilen franchaise ile Reisler Group tarafından açıldı. Marmara Denizi’nin muhteşem görüntüsü ile beş yıldızlı tesis, İstanbul’un Asya yakasında bulunan seçkin Kalamış Marina’nın tam karşısında yer alan beş yıldızlı otelde 210 oda, bir kral dairesi, farklı kapasitelerde 14 toplantı salonu, 300 ve 600 kişilik iki balo salonu bulunmaktadır. 3500 m2 spa ve fitness merkezinde 10 terapi odası, biri terasta olmak üzere ikisi açık biri kapalı toplamda üç yüzme havuzunun yer alacağı otelde ayrıca üç adet restoran hizmet veriyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz