Romantik düğünlerin adresi; Feriye Palace

Yaz düğünleri için Yenilenen yüzüyle muhteşem düğünlere ev sahipliği yapan Feriye Palace, yepyeni bir hayata adım atacağınız bu özel günü boğazın büyülü ambiyansında unutamayacağınız bir güne dönüştürüyor.

07 Mart 2017 13:47
Romantik düğünlerin adresi; Feriye Palace
Tarihin izlerini taşıyan saray binasının eşsiz boğaz manzarasıyla birleştiği noktada hayallerinizi gerçeğe dönüştüren Feriye Palace, romantik atmosferi ve ayrıcalıklı hizmetleriyle hayatınızın en mutlu gününe ev sahipliği yapıyor.


Denize sıfır konumu ve manzarasıyla İstanbul’un en özel noktasında yer alan Feriye, oturmalı masa düzeninde 1000
kişi, kokteyl düzeninde ise 2500 kişilik kapasitesiyle misafirlerini büyülü bir dünyanın içinde özel lezzetleriyle ağırlıyor. Ödüllü Şef Aydın Demir yönetiminde hazırlanan, dileyen çiftlerin istekleri doğrultusunda oluşturulan düğün menüsü ve kişiye özel ikram edilen pasta seçenekleriyle bu unutulmaz geccede size ve misafirlerinize hafızalardan silinmeyecek bir lezzet şöleni yaşatıyor.


Çiftlere hazırlık aşamasında yardımcı olan deneyimli düğün danışmanları, menü seçimi ve tadımından, davet için gerçekleştireceğiniz toplantılar ve düğün gününüzün her anının programlanmasına kadar her ayrıntıyla bizzat ilgilenerek bu özel günü kusursuz kılıyor.


Düğün günü gelin ve damadın keyifle hazırlanması için iki tarihi odasını tahsis eden ve profesyonel ekibiyle tüm detaylarla tek tek ilgilenen Feriye Palace’ta geriye size bu mutlu günün tadını çıkartmak kalıyor...


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: feriye palace , düğün , davet

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz