Rihanna ve Leonardo DiCaprio Zorlu'da buluştu

Rihanna ve Leonardo DiCaprio’nun Madame Tussauds İstanbul’da yer alan balmumu figürleri 13-14 Şubat tarihlerinde Zorlu Center’da hayranlarıyla buluştu. “Kim daha çok seviliyor” konseptiyle düzenlenen yarışmayla, bu Sevgililer Günü’nde “gönüllerin sevgilisi” Leonardo DiCaprio oldu.

16 Şubat 2017 14:12
Rihanna ve Leonardo DiCaprio Zorlu'da buluştu
Madame Tussauds İstanbul ve Zorlu Center, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü dünyanın dört bir yanında milyonların sevgisini kazanmış yıldızlarla kutlamak isteyenler için eğlenceli bir etkinliğe imza attı.Madame Tussauds İstanbul’da bulunan Rihanna ve Leonardo DiCaprio’nun balmumu figürleri 13-14 Şubat tarihlerinde Zorlu Center’da sergilendi. İki yıldızın hayranları arasında tatlı bir rekabet yaratmak için sosyal medyada “Kim daha çok seviliyor” sorusunu akıllara düşüren bir yarışma düzenledi. Yarışmaya katılmak isteyenlerin yıldızlarla çektirdikleri fotoğrafları #ririsevgilim ya da #leosevgilim etiketleriyle paylaştı. Her iki ismin hayranları, Sevgililer Günü’nde gönüllerinin sevgilileriyle selfie çekebilmek için figürlerin önünde kuyruk oluşturdu. Yoğun ilgi gören yarışma sonunda en çok paylaşılan figürün sahibi ve “gönüllerin sevgilisi”, figürüyle en çok selfie çekilen ünlü Oscar ödüllü aktör Leonardo DiCaprio oldu.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz