Renaissance İstanbul Bosphorus’ta “Smart Brunch” zamanı

Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel, 3 Kasım’dan itibaren her pazar “Smart Brunch” ile çocukları zeka oyunları ile eğlendirecek.

23 Ekim 2013 17:02
Renaissance İstanbul Bosphorus’ta “Smart Brunch” zamanı
Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel, zeka oyunları kültürünü daha geniş kitlelere yaymak amacıyla birçok faaliyet yürüten Türk Beyin Takımı (TBT) işbirliğiyle ‘Smart Brunch’a hazırlanıyor.

Aileler için pazar günlerinin yeni fenomeni olacak Smart Brunch’ta çocuklar, Türk Beyin Takımı’nın deneyimli ekibi rehberliğinde birbirinden eğlenceli ve öğretici oyunlarla harika saatler geçirecek. Her pazar 11:00 - 14:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek brunch’ların ilki 3 Kasım Pazar günü başlıyor.

Leziz menüler eşliğinde akıllı ve eğlence dolu doğum günü partileri

Pazar günlerini aileler için keyfe dönüştüren Renaissance İstanbul Bosphorus, büyüklere sunduğu enfes brunch menüsünün yanında çocuklar için Smart Club’a özel en sevilen lezzetleri hazırladı. Ayrıca, doğumgünlerini hem eğlenerek, hem öğrenerek geçirmek isteyen çocukları da özel grup fiyatlarının yanı sıra süpriz hediyeler bekliyor.

Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel’in Smart Club brunch’ı kişi başı 69 TL. Brunch, 6 yaşına kadar çocuklar için ücretsiz, 7-12 yaş aralığındakiler için ise %50 indirimli.

Etkinliğe katılım için (212) 340 70 00 numaralı telefondan rezervasyon yaptırılması gerekiyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz