Reina kış sezonuna “Merhaba” diyor

Reina, yoğun geçen bir yaz sezonunun ardından kış sezonu için hazırlıklarına start verdi.

18 Kasım 2013 16:55
Reina kış sezonuna “Merhaba” diyor
2002 yılından bu yana İstanbul ve Türkiye turizminin en önemli merkezlerinden biri olan Reina Restaurant – Club, kış sezonuna 22 Kasım Cuma akşamı “Merhaba” diyor.

Jennifer Lopez, Kylie Minogue, Lionel Richie, Kobe Bryant, Sting, U2 gibi sanatçıların, pek çok ülkenin devlet büyüklerinin; cumhurbaşkanı, başbakan, prens ve prenseslerinin, Bill Ford (Ford’un dünya başkanı), Bernie Ecclestone (Formula 1 dünya başkanı) gibi dünyaca ünlü iş adamlarının, sanat, spor ve cemiyet hayatının en önemli isimlerinin İstanbul’daki ilk durağı olan Reina Restaurant - Club, bu sezonda da İstanbul’un ve dünyanın en önemli turizm işletmelerinden biri olmaya devam ediyor.

Reina Restaurant - Club menüde ve konseptte yapılacak olan bir takım yeniliklerle 22 Kasım 2013 tarihi itibari ile yeni bir kış sezonunda daha misafirlerine en iyi hizmeti vermeye devam edecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Reina

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz