Raisa&Vanessa Kardeşler Footgolf’e başladı..

Kaya Palazzo Gof Club'da gerçekleşen Footgolf Cup'a büyük ilgi duyuldu.

10 Nisan 2017 12:36
Raisa&Vanessa Kardeşler Footgolf’e başladı..
6-9 Nisan tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Hestourex Sağlık ve Spor Turizmi Kongresi kapsamında Kaya Palazzo Golf Club’da gerçekşelen Hestourex Footgolf Cup’a yerli ve yabancı 80 sporcu katıldı. Dünya 2.’si Ben Clarke’in da katıldığı turnuvayı Türkiye Footgolf Derneği (TFGD) organize etti. 3 gün boyunca Kaya Palazzo Golf Club sahasında devam eden turnuvanın birincisi Ben Clarke ikincisi Liam Shutes üçüncüsü ise Tomas Bartko oldu. Dereceye girenlere ödüllerini TFGD başkanı İhsan Demirel verdi.

Irina Shayk, Rita Ora ve Chrissy Teigen gibi dünyaca ünlü isimleri giydiren modacı Raisa ve Vanessa Sason kardeşler Kaya Palazzo Golf Club’da gerçekleşen Footgolf turnuvasına katıldı. Farklı spor türlerine ilgi duyan ikizler, Footgolf’ü ve golf sahalarını ilham verici ve eğlenceli bulduklarını söylediler. Türkiye Footgolf Derneği ( TFGD ) evsahipliğinde düzenlenecek diğer turnuvalara da keyifle katılacaklarını belirttiler.Sahanın maskotları ise oyuncuların küçük çocukları oldu.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz