Raclette için tek adres

Konuklarını kent yaşamının boğucu ortamından uzaklaştırmayı ve nezih bir ortamda ağırlamayı amaç edinen Fondue Restaurant, İsviçre Mutfağı'nın fondue ve raclettlerinin tadına varacağınız en iyi mekanlardan biri.

18 Ağustos 2014 14:01
Raclette için tek adres
İsviçre Mutfağı'na ait bir lezzet ''Raclette''... Raclette, raclette ızgarasının üstünde, tercihinize göre et, sebze veya herhangi bir şarküteri ürünü kıvamını bulurken, alt kısmında, raclette peynirinin eritilmesi ve akabinde bu lezzetleri birleştirip yemeye dayanan değişik bir yemek keyfi yaşatır. Genel olarak tekerlek peynir olan raclette peyniri de tahmin edebileceğiniz üzere İsviçre Mutfağı'na has bir tattır.


Yaşattığı ambiyansla İstanbul'un keşmekeşinden uzaklaşmanızı sağlayan Fondue La Cucina, raclette yemek için doğru adres. Ağırlıklı olarak İsviçre Mutfağı ve İtalyan Mutfağı'ndan oluşan zengin mutfağı, yine İsviçre Mutfağı'na ait bin bir çeşit et ve balık fondüleri, peynir fondüleri, İtalyan Mutfağı'na ait ana yemekler, makarnalar ve pizzalarla sizlere seçkin bir mönü sunuyor.


Değişik kültürlere ait değişik lezzetleri tatmaya meraklı herkes Fondue La Cucina'ya mutlaka uğramalı!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fondue La Cucina , restoran

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz