Propaganda yenilikleri ve ilkeleriyle yeni sezona merhaba dedi!

Asmalımescit’e yepyeni bir soluk getiren Propaganda, yaz aylarında verdiği aradan sonra tüm hızıyla geri döndü.

09 Eylül 2013 14:58
Propaganda yenilikleri ve ilkeleriyle yeni sezona merhaba dedi!
2012 Yılında Taksim’in vazgeçilmez eğlence noktalarından Asmalımescit’e yepyeni bir soluk getiren Propaganda, yaz aylarında verdiği aradan sonra tüm hızıyla geri döndü.

20 Eylül’de kapılarını yeni sezona açan Propaganda, yenilikleri ve ilkleriyle dikkat çekiyor. Dünyanın en önemli DJ’lerini ağırlayan mekan 2013 – 2014 döneminde de birbirinden iddialı isimlerle eğlenceli dolu gecelere imzasını atacak. 2013 sonuna kadar DJ performansu sergileyecek isimler arasinda yurtdışından Chopstick&Johnjon, Aeroplane, Gilles Peterson, Kraak&Smaak, Ame Live ve yurtiçinden Low Earth, Yakuza, İlter, Gökberk, Indhira yer aliyor.

Propaganda’da Yepyeni Dekorasyonla İki Kat Eğlence!

Propaganda’da dinlemeye alıştığınız House, Deep House, Nu Disco türlerinin en iyi örnekleri ile oluşturulan playlist’lere ek olarak bu sene yeni müzik türlerine de yer veriliyor. Propaganda’nın üst katı artık yepyeni bir dekorasyona sahip. Yeni dekorasyonu sayesinde, giriş katında House veya Funk müzikler dinlerken üst katında R&B parçalarla eğlenebileceksiniz.

Drunch İlk Defa Türkiye’de

Eğlencenin olduğu kadar Taksim’in lezzet durakları arasında da yerini alan Propaganda’nın menüsü de yenilendi. Ünlü İtalyan Şefler Max ve Stefano Colombo ikiz kardeşlerin hazırladığı yeni menü mutlaka denemeniz gereken lezzetlerle dolu. Ayrıca New York ve Londra yeme içme trendlerinin en yenilerinden Drunch, gece hayatımıza ilk defa Propaganda ile giriyor.

Propaganda bu sene de yeme içme ve eğlencenin vazgeçilmez buluşma noktası olacak!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Propaganda

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz