Propaganda birinci yaşını kutluyor!

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında kapılarını açan ve o günden bu yana şehrin müzik ve yeme-içme sahnesine yeni bir soluk getiren Propaganda, birinci yaşını, akıllara kazınacak bir hafta sonuyla kutluyor!

29 Kasım 2013 13:28
Propaganda birinci yaşını kutluyor!
Propaganda Anniversary Weekend

Hollanda alternatif elektronik müzik sahnesinin kabına sığamayan ekibi Kraak & Smaak, bu özel hafta sonunun Cuma gecceki ilk konuğu. Dans müziğinde kendilerine has ritimleriyle pozitif bir dalga yaratan yetenekli üçlü, canlı performanslarının yanı sıra, DJ'lik maharetleriyle de adından söz ettiriyor.

Nu-disco'dan elektro-funk'a uzanan eğlenceli müzikleriyle dikkat çeken Hollandalı funk ekibi, 2005'te yayınladıkları ilk albümleri "Boogie Angst" ile kısa sürede büyük başarı yakaladı. Hazırladıkları popüler remix'leri "The Remix Sessions" adlı bir kayıtta toplayan Kraak & Smaak'ın şimdiye kadarki en parlak hit'i olarak anılan "Squeeze Me", ikinci albümleri "Plastic People"da yer aldı. Bu albümden sonra Avrupa ve Amerika'da büyük festivallerde sayısız performans sergileyen üçlü, neredeyse on yıldır kalabalıkları durmaksızın dans ettirmeye ve enerji yaymaya devam ediyor. Oxigen.fm'in desteğiyle gerçekleşen bu özel geccede Kraak & Smaak’a, radyonun müzik direktörü Doğan Aktay ev sahipliği yapıyor.

Hız kesmeden devam eden Propaganda Anniversary Weekend'in ikinci konuğu, pek yabancı sayılmaz! Şimdiden bir şehir efsanesine dönüşen Housekeeper parti serisi, Cumartesi gecesi Propaganda kabinini ele geçiriyor. Serinin yaratıcısı İlker Aksungar'a, Lounge FM 96'daki Proper programıyla nam salan deneyimli isim Cem Salman eşlik ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: propaganda , Kraak Smaak

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz