Pizza'nın yeni adresi: Pizza Rafaelle

Taş fırında, direkt olarak taş üzerinde pişmenin pizzaya verdiği eşsiz lezzeti arıyorsanız Pizza Rafaelle aradığınız pizza lezzeti ile sizi çağırıyor.

14 Haziran 2013 11:42
Pizza'nın yeni adresi: Pizza Rafaelle
Taş fırında, direkt olarak taş üzerinde pişmenin pizzaya verdiği eşsiz lezzeti arıyorsanız Pizza Rafaelle aradığınız pizza lezzeti ile sizi çağırıyor.

Yeni şubesini Levent çarşıda açan Pizza Rafaelle sakin, huzurlu bahçesinde misafirlerine gerçek İtalyan lezzetti sunuyor. Pizza Rafaelle'yı diğerlerinden ayıran özelliklerinin başında ise ülkenin en ünlü İtalyan restoranlarında yıllarca çalışmış, gerek hazırladıkları fomülü gizli hamur ve özel sosun lezzeti ile, gerek pizza açarken gösterdikleri becerileri ile, bu alanda ülkenin en iyileri arasında yer alan şefleri geliyor. Ama Pizza Rafaelle'nin farkı bunlarlada bitmiyor...

Anavatanındaki "pizzeria" lar ile tamamıyla aynı, 8 doğal malzeme ile günlük olarak hazırlanan gerçek pizza hamuru...

Anavatanındaki "pizzeria" lar ile tamamıyla aynı, salça ile değil, doğal domates ile yine günlük olarak hazırlanan ve içinde 4 değişik baharat bulunan özel sosu....

Restorana geldiğinizde, pizzanın yapılışının her evresini izleyebileceğiniz şeffaf mutfağı...

Pizzalarınızı (süper ince - normal ince - kalın) ve (normal pişmiş - pişkin) seçeneklerinden hareketle "kendinize özel" hazırlatabilirsiniz.

Pizza Rafaelle'nin müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar sadece bunlarla da sınırlı değil; diğer keşfedeceğiniz lezzetler için Pizza Rafaeli'nin sevimli bahçesine bekleniyorsunuz. Hem İtalyan sokaklarında ufak bir gezintiye çıkmak hem de gerçek pizza tatmak istiyorsanız Pizza Rafaelle sizi bekliyor demektir!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Pizza Rafaelle

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz